Колишня дружина Потапа Горова вперше пояснила, чому повністю обірвала зв’язки з репером: “Ніщо не об’єднує”

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова вперше розповіла про причини припинення співпраці з колишнім чоловіком Потапом. Чому екс-подружжя більше не ведуть бізнес разом?

2022 року Ірина Горова повідомила про те, що її співпраця з колишнім чоловіком Потапом завершується. Компанія, яка належала їм багато років, пройшла повну трансформацію, отримала нові назву та формат. Фактично лейблу MOZGI не стало.

Ірина Горова розкрила причину припинення співпраці з Потапом

Колишня дружина Потапа Ірина Горова зізналася йому у коханні
Ірина Горова розкрила причину припинення співпраці з Потапом

Нещодавно продюсерка дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповіла про проблеми, з якими вона зіштовхнулася як бізнесмен та розкрила причину повного припинення співпраці з Олексієм.

“Тут неможливо сказати, чому ми розійшлися в такий важкий час. Треба просто зрозуміти все підґрунтя нашого партнерства. Воно почалося з сімейного бізнесу, коли ми були не тільки партнерами, але і сімейною парою. Потім змінилася форма сімейної пари, потім ми домовилися працювати разом. В нас добре виходило разом дві речі: це син, який неймовірний, йому вже 15 років, до речі, він дуже схожий на мене у бізнесовій частині, він вміє вимірювати все грошима, і він дуже творчий, такий як Олексій; друга річ — це заробляння грошей. Тому руйнувати щось, тому що змінилася форма сім’ї було неправильно, але все одно, коли немає енергії, дуже складно робити нові проєкти, мислити однаково, вибудовувати стратегію. Я думаю, що якби не було повномасштабного вторгнення і такої зміни, ми би все одно якось домовилися розійтися, можливо на інших умовах. Все одно наша співпраця дійшла б до якогось логічного завершення. Коли тебе з партнером нічого не об’єднує окрім тих речей, які ви робили в минулому. Тому ми би все одно вирішили розійтися, а так як сталося повномасштабне вторгнення, воно трошки прискорилося. Я була для себе завжди визначена, що в мене буде бізнес в Україні. Я навіть ніколи не думала переїхати кудись, будувати там інший бізнес. Мені дуже подобається те, що я роблю. Я залишилась тут. Олексій прийняв рішення йти іншим шляхом. Наскільки я знаю, в нього щось там є крипті щось там ще, не з музичного бізнесу”, – зізналася зірка в своєму інтервʼю.

Схожі статті