Багатодітний Григорій Решетнік показав вагітну дружину та не зміг стримати свого щастя: “В животику”

Знаменитий український телеведучий Григорій Решетнік вразив архівним фото, на якому його кохана дружина Христина постала вагітною. Усі деталі в статті.

Григорій Решетнік – один з небагатьох українських зірок, що у короткий проміжок часу стали багатодітними. За ці 8 років шоумен обзавівся аж трьома дітьми. І варто відмітити, що всі хлопчики. Зараз Іван, Дмитро та Сашко являються центром всесвіту для зіркового подружжя.

Усе, що робить пара, вона робить заради своїх спадкоємців. Наприклад, до початку повномасштабного вторгнення Христина неодноразово говорила, що зайнятість її чоловіка значно виросла саме через те, що він став багатодітним батьком, адже забезпечити трьох дітей — це не така проста справа як може здаватися, навіть для знаменитості.

Григорій Решетнік зачарував мережу архівним фото

Дружина Григорія Решетніка розповіла про складний період вагітності
Григорій Решетнік зачарував мережу архівним фото

Що дивує більше, так це бажання пари стати батьками ще раз. Григорій та Христина неодноразово говорили про імовірне усиновлення. Пара навіть готова взяти одразу декілька дітей до сім’ї, а зі своїми хлопцями дане питання вже обговорила.

Також батьки постійно жартують про імена для майбутніх дочки чи сина. Варіанти були найрізноманітніші, і деякі відверто викликали сміх навіть у самих авторів публікацій.

Однак, до усиновлення справа поки що не дійшла, а до вагітності тим паче. Христина присвячує себе вихованню хлопчиків і невідомо, коли вона буде готовою на ще одні пологи.

Натомість, нещодавно Григорій прийняв рішення пригадати, якою Христина була під час своєї останньої вагітності. Кадр, який він опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram був зроблений 1 вересня, власне опублікував зірка його у цю саму визначну дату. На той момент Іван рушав у перший клас, Дмитро його підтримував, а Сашко ще знаходився у животику у мами.

Григорій Решетнік зачарував мережу архівним фото

Нагадуємо, нещодавно родина Решетників потрапила у гучний скандал у зв’язку з відпочинком, кадри з якого Христина регулярно викладала на своєму акаунті. Родина витримала критику і, ба більше, Григорій наполіг на тому, що може і має право відправити свою дружину та дітей на заслужені канікули. Тож близько місяця Христина, Іван, Дмитро та Сашко провели в Італії.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.

“Когось підбішувала”: травесті-діва Монро закінчила перший курс навчання і розповіла, який у неї буде диплом

Іноді нам доводиться зупинитися на шляху до мрії. Але лише для того, щоб незабаром на нього повернутися та рухатися ще завзятіше. Паузу також необхідно було взяти Невгамовній Монро.