Влад Яма розповів про конфеті, яке ледь не вартувало йому життя: оце так корпоративчик відгуляв

Танцюрист розповів, як виступ на Новорічному корпоративі ледь не коштував йому життя. Тож не варто забувати про заходи безпеки, що допоможуть весело відгуляти свято.

Новий рік – це час чудес та магії. Навіть повітря пахне по іншому, ялинкою та мандаринами. Здається нічого не зможе затьмарити святковий настрій. Та не варто забувати про правила безпеки, інакше свято може перетворитися на справжню трагедію. Не забувайте, бенгальські вогники можуть стати причиною пожежі, а після вживання в жодному разі не можна кермувати автомобілем.

Особиста порада Влада Ями – закривати рота, коли падає конфеті. На власному досвіді танцюрист дізнався, метафан, що яскраво та феєрично літає в повітрі, може стати вбивчим.

Влад Яма розповів, як ледве не загинув на новорічному корпоративі
Влад Яма розповів, як ледве не загинув на новорічному корпоративі

На шоу “Хто зверху” хореограф розповів правдиву історію з життя. На своєму першому корпоративі в Києві у 2003 році Влад виступав у складі балету Freedom. Перед боєм курантів танцівники стояли на сцені з келихами шампанського в руках. Годинник б’є, чутні хлопушки, нічого не передвіщає нещастя. Яма робить вдих повітря та зрозумів – не може дихати. Та найгірше було в іншому. Хореограф стояв в останньому ряду і ніхто з його колег та інших зірок не бачив, що він задихається. Розраховувати на допомогу було ні від кого. Влад впав, почав кашляти та конфеті вилетів з горла. Все закінчилося добре, але цей випадок зірка запам’ятав назавжди.

“А я стояв останнім, мене ніхто не бачив, не міг допомогти”, – поділився Влад Яма.

Влад Яма розповів, як ледве не загинув на новорічному корпоративі
Влад Яма розповів, як ледве не загинув на новорічному корпоративі

Мораль історії проста – будьте обачними в будь-яких умовах та бережіть своє здоров’я і життя. Під час гулянь не забувайте про свою безпеку та безпеку оточення.

Схожі статті