Вже не шикують: Позитив, Тарас Тополя і Ксенія Мішина розповіли, скільки грошей витрачають на власні забаганки

Заробітки впали, а чи змінилися потреби? У нашому матеріалі ми розповімо, скільки витрачають українські знаменитості для забезпечення свого комфортного життя.

Ксенія Мішина

Зірка телеекранів Ксенія Мішина зізналась, на життя витрачає приблизно 70 тисяч гривень на місяць. Основну суму складає оплата орендованого житла та комунальних послуг. 25 та 10 тисяч гривень відповідно. Також акторка 20 тисяч гривень витрачає на утримання автомобіля, на продукти – 10 тисяч.

Мішина розповіла про свої щомісячні витрати
Мішина розповіла про свої щомісячні витрати

Актриса повідомляє, зараз в неї майже немає заробітків, адже зйомки не такі активні, як до війни, а інтернет магазин не приносить великого доходу.

Євген Клопотенко

Зірковий шеф наразі не економить. Щомісячні витрати Євгена Клопотенка складають 160 тисяч гривень. Кулінар винаймає житло вартістю 20 тисяч гривень, а також велику суму витрачає на послуги водія та асистента. Загалом зарплати помічників Євгену коштують 60 тисяч.

Клопотенко розповів про свої щомісячні витрати
Клопотенко розповів про свої щомісячні витрати

Також шеф-кухар допомагає батькам, з якими жив до 28 років. Раніше Клопотенко заробляв 6 тисяч на місяць та батьки допомагали йому, зараз черга Євгена. Щомісячно відомий син передає батькам близько 20 тисяч гривень.

Позитив

Після початку повномасштабного вторгнення виконавець залишився без заробітку. Артист навіть продав свій автомобіль, а заощадження Олексій витратив ще торік. Зараз Позитив витрачає 500 доларів на місяць.

Позитив розповів про свої щомісячні витрати
Позитив розповів про свої щомісячні витрати

Тарас Тополя

Фронтмен гурту “Антитіла” зізнався, проблем з грошима їхня сім’я не відчуває. Ще до початку вторгнення Тарас та Олена активно гастролювали та відкладали кошти. Навіть зараз гурт “Антитіла” має заробітки. Артисти віддають 50% доходу на потреби армії. Alyosha також зараз заробляє за кордоном. Пара не вибаглива та не витрачає багато на свої примхи. Основною графою витрат є комунальні послуги. На їжу співак не витрачає багато, а поки дружина була за кордоном, полюбляв вечеряти у батьків.

Тарас Тополя розповів про свої щомісячні витрати
Тарас Тополя розповів про свої щомісячні витрати

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.