“Дуже-дуже погано”: проблеми у шлюбі Маші Єфросиніної та її чоловіка Тимура Хромаєва вийшли назовні

Впродовж півтора року Маша Єфросиніна неодноразово натякала на те, що в неї далеко не все у порядку у стосунках з чоловіком Тимуром, якого вона дуже кохає.

Вже неодноразово користувачі наштовхуються на натяки від Маші Єфросиніної на те, що в неї не все в порядку з чоловіком. Особливо це стало помітно, коли розійшовся скандал з Юрієм Горбуновим: користувачі вимагали від телеведучої дій, однак вона не тільки відмовилася коментувати даний інцидент, але і заявила, що в неї проблеми у стосунках з чоловіком і вона сфокусована абсолютно на інших речах.

Зірка не приховує, що як і в будь-якій парі в них ставалися серйозні кризи, деколи були думки про розставання, а також неймовірно приємні моменти, які змушували думати, що це кохання на все життя. Втім, у період повномасштабної війни подружжя попрощалося зі звичним для них форматом взаємин, адже Тимура ніколи немає вдома, так як він захищає Батьківщину.

Богдан Беспалов розповів про кризу у стосунках Маші Єфросиніної з чоловіком

Маша Єфросініна розповіла про підтримку чоловіка
Проблеми у шлюбі Маші Єфросиніної та Тимура Хромаєва вийшли назовні

Скандальний блогер Богдан Беспалов вважає, що все набагато гірше, ніж Маша намагається показати і насправді пара проходить через дуже складний період:

“Для Маші дуже важливо транслювати себе як успішну жінку. Вона будь-якою ціною буде формувати такий образ. У її баченні це робоча схема”, – поділився своєю думкою блогер.

Маша Єфросиніна на тлі всіх подій забула про річницю знайомства зі своїм чоловіком Хромаєвим
Проблеми у шлюбі Маші Єфросиніної та Тимура Хромаєва вийшли назовні

До того ж Богдан вважає, що останні відео, на яких Маша та Тимур показують, як їх тягне одне до одного насправді обіграні для того, аби заохотити публіку передивлятися контент телеведучої.

“Чим менш насичене життя у жінки – тим більше вона буде намагатися транслювати соціуму, що у неї все ідеально, немає ніяких проблем. Тобто, йдемо від зворотного: вона показує, що у неї все прекрасно, а насправді все дуже-дуже погано”

Нагадуємо, що раніше Маша розповідала про конфлікт з чоловіком, який стався після початку повномасштабної війни. На той момент телеведуча знаходилася в евакуації і ця розлука обидвом пішла зовсім не на користь.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.

“Когось підбішувала”: травесті-діва Монро закінчила перший курс навчання і розповіла, який у неї буде диплом

Іноді нам доводиться зупинитися на шляху до мрії. Але лише для того, щоб незабаром на нього повернутися та рухатися ще завзятіше. Паузу також необхідно було взяти Невгамовній Монро.