Маша Єфросиніна подарувала Поляковій 4 піжами, а сама спить без нічого: “До дірок зносила”

Знаменита українська телеведуча Маша Єфросиніна розповіла про те, який подарунок зробила для своєї подруги Олі Полякової, і чому він вийшов вельми іронічним.

Після прем’єри спільного авторського шоу Маші Єфросиніної та Олі Полякової глядачі постійно дізнаються про них щось нове. Так, дівчата з великим задоволенням діляться своїм досвідом, а перегляд їхніх сюжетів виглядає так, ніби ти знаходишся у колі давніх подруг, з якими можеш поділитися абсолютно всім, що в тебе накопичилося.

Полякова та Єфросиніна говорять про фігуру
Полякова та Єфросиніна говорять про фігуру

Тож недарма дане шоу користується такою шаленою популярністю.

Примітно, що тем для розмов зіркам завжди вистачає. То вони обговорюють чоловіків, то дітей, то ганебні моменти з життя, то свої страхи. Так, нещодавно у свіжому випуску свого шоу Маша та Оля дискутували про власні фобії.

Маша Єфросиніна подарувала Олі Поляковій чотири піжами

Маша Єфросиніна подарувала Олі Поляковій чотири піжами

У ході розмови Маша Єфросиніна зізналася, що не може спати у себе в кімнаті без нічого, як це було раніше і раптом відчула сильний потяг якомога сильніше одягнутися та захиститися десь у гостьовій кімнаті.

Під час обговорення телеведуча також з’ясувала, що жодна з піжам, яку вона подарувала Олі Поляковій та не одягає. Співачка поквапилася виправдатися. Мовляв, так заносила, що на них з’явилися дірки. А з одної вона просто виросла, так як Єфросиніна не вгадала з розміром.

“Я ж їх до дирок зносила, а з одної виросла. Ти ж подарувала мені свій розмір!”

Нагадуємо, що 2 роки тому Оля Полякова та Маша Єфросиніна запустили експериментальний для себе проєкт, який показав свою актуальність та доцільність вже після першого випуску. З тих пір зірки регулярно знімають нові випуски та публікують їх на YouTube-каналі.

Навіть під час повномасштабного вторгнення жінки знайшли в собі сили та зняли свіжий епізод, хоча їм і не вдалося уникнути критики та хейту за це.

  • Співачка та телеведуча зізнавалися, що до цього в них були доволі дивні та нестандартні стосунки, але увійшовши у етап інтенсивної спільної роботи, вони неабияк зблизилися, що кожного дня мають можливість спостерігати їхні фанати.

Схожі статті

Стосунки в прямому ефірі: ведучі “Сніданку з 1+1” Шовкопляс і Гордєєв стали найкрасивішою парою телеекранів

Шовкопляс і Гордєєв регулярно діляться спільними фотографіями, на яких вони щасливі та задоволені. Вони гармонійно поєднуються в кадрі. Тому не дивно, що багатьом їхня пара видається ідеальною.