Холостячка Ксенія Мішина показала чоловікам свої нескромні апетити: “Ніколи не була на Мальдівах”

Ксенія Мішина – відома українська акторка, яка змогла завоювати любов мільйонів глядачів. Адже коли Ксенія з'являється на екранах телевізора, майже всі глядачі затамовують подих.

Ксенія багато і плідно працювала заради того, щоб зараз відчути себе вільною у плані життя, а також справжнім професіоналом в плані своєї роботи. А робота у Мішиної нелегка. Це лише здається, що сказати текст на камеру це легко. Але ж не кожен може бути актором, не кожен вміє показувати різні емоції в ту мить, коли вони дійсно потрібні. Акторами стають або талановиті люди, або ті, хто розвинув в соб і цей талант, тобто ті, хто йде напролом.

Ксенія Мішина потрапила до лікарні
Ксенія Мішина

А ось Ксенія має і трохи таланту і дуже багато зусиль вона докладала, щоб в один день прокинутися акторкою, до того ж популярною та затребуваною. Звісно, для такого ривка жінці знадобилось багато часу і сил. Вона стільки відмов чула від режисерів та продюсерів, що просто не перерахувати. Але не здалась і тепер живе своє краще життя.

Мішина має вже доволі дорослого сина Платона, якого потрібно виховувати, опікати, доглядати та утримувати. А все це гроші, та вже зараз акторка не переймається з цього приводу, оскільки тепер вона заробляє своїм ім’ям.

Тому зараз жінка може дозволити собі відвезти сина і маму на море за кордон, та ще й не один раз на рік, а рази 3-4, щоб вже очно всі змогли видохнути та відпочити. Ксенія була в Єгипті, в Туречинні та просто подорожувала світом. Але є місце, куди жінка дуже хоче поїхати, але не може.

Сторіс Мішиної
Сторіс Мішиної

Ксенія заявила, що вона ніколи не була на Мальдівах. Про це акторка розповіла у своїй історії в соцмережі інстаграм, коли розповідала про те, що сьогодні, їй багато чоловіків пропонували відвезти Платона до школи. І Мішина вирішила натякнути майбутнім нареченим, що вона хоче на Мальдіви.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.