Психолог Наталія Холоденко вразила заявою про чоловіка, з яким живе за кордоном: “Дьорнула його з сімʼї”

Знаменита українська психологиня Наталія Холоденко потрапила у скандал через чутки про роман з одруженим чоловіком. Зірка відреагувала на почуте.

Як відомо, Наталія Холоденко вже півтора року проживає за кордоном. Психолог евакуювалася разом з іншими українцями у перші місяці війни, і звідти підтримує зв’язок зі своїми співвітчизниками. Ба більше, вона не припинила заробляти, проводить різноманітні заходи, а також знімає контент, за яким слідкують її фанати.

Наталія Холоденко відреагувала на чутки про її роман з одруженим

Наталія Холоденко роздає роботу українкам на лазурному узбережжі Франції
Наталія Холоденко відреагувала на чутки про її роман з одруженим

Але не обходиться і без скандалів. Ще не так давно у психолога вимагали вибачень за те, що вона порівняла росіян з аутистами, як знову щось пішло не так.

Але у цей раз перейшов певні межі пан Дмитро Лузан. У подкасті він заявив, що Наталія Холоденко нібито проживає в Тоскані разом з чоловіком, якого увела з сім’ї. Мовляв, майбутній коханець зірки прийшов до неї, аби розібратися з проблемами в родині. Але психолог, побачивши, що чоловік нормальний, вирішила з ним закрутити роман і вийшла за нього заміж. Саме таку думку він озвучив у відео.

Наталія не змусила довго чекати на відповідь. Вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram ролик, в якому ділиться реакцією на почуте. Зокрема, вона підкреслила, що на даний момент знаходиться в Німеччині, а стосовно звинувачень про порушення професійної етики просто посміялися та поглузувала. Мовляв, сама не знала, що в неї є чоловік.

“Де той чоловік, якого я украла? Може я його украла і загубила? Подивилася, що нормальний чувак, і дьорнула його сім’ї. Ну хоч нормальний чувак, хоч щось у мене нормальною! Точно, Тоскана. Я думаю що я думаю, що я живу в Німеччині, а люди навкруги говорять по-італійськи!”

У цьому ж подкасті дісталося і Гордону. Пізніше чоловік назвав Наталію і Дмитра парочкою, що також розлютило психолога.

У коментарях під публікацією зірка порівняла авторів відеоролика з російськими пропагандистами і заявила, що від них немає жодної користі у відповідь на зауваження користувачів про те, що чоловіки збирають гроші на для Збройних сил України.

Схожі статті