Оля Полякова зізналась, чому не наважується піти від Вадима Буряковського: “Морально не готова”

Оля Полякова – відома українська співачка, яка має титул "Королева ночі". Вона має неймовірно сильний характер, який дозволяє їй бути справжньою легендою українського шоу-бізнесу.

Полякова стала суперзіркою лише у 35 років, а до цього вона пройшла дуже важкий шлях, їй часто відмовляли, казали, що вона не настільки цікава, талановита або яскрава. Але сила Олі в тому, що кожне “НІ” її запалювало ще більше і вона йшла вперед попри все. Таку силу характеру мають далеко не всі люди й це дуже цінно.

Родина Олі
Родина Олі

Оля встигла у своєму житті зробити все: побудувати успішну кар’єру в тій сфері, за яку боролась, вийти вдало заміж та народити двох чудових донечок. Поєднувати це все дуже складно, але можливо, коли у тебе є гарна підтримка. А підтримка для сильної жінки має бути у вигляді справжнього чоловіка, який готовий завжди підставити плече без зайвих слів. Справжній чоловік – це той, хто буде ніжним і щирим зі своєю жінкою, який одним дотиком позбавить всіх проблем, це той, який вірно кохає.

Олі пощастило зустріти такого чоловіка, і це її чоловік Вадим Буряковський. Співачка вважає, що він багато чого зробив для неї та для її життя. Звісно, в родині бувають різні моменти, різні етапи, інколи складно знаходити компроміси та йти разом по життю. Але всі негаразди можна вирішити, головне мати бажання.

Полякова доволі часто каже про те, що вона хоче розлучитись з Вадимом, але жодного разу не робила цього і не мала на меті, оскільки без свого коханого Оля просто не уявляє життя.

Оля з дітьми та чоловіком
Оля з дітьми та чоловіком

Оля Полякова зізналася, що вона доволі часто погрожує чоловіку Вадиму розлученням. Але, як пояснила співачка в новому випуску “Дорослих дівчат”,  насправді вона панічно боїться його втратити, адже морально не готова жити самостійно.

Тож, такі погрози можуть бути лише певною захисною реакцією на негаразди.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.

“Когось підбішувала”: травесті-діва Монро закінчила перший курс навчання і розповіла, який у неї буде диплом

Іноді нам доводиться зупинитися на шляху до мрії. Але лише для того, щоб незабаром на нього повернутися та рухатися ще завзятіше. Паузу також необхідно було взяти Невгамовній Монро.