Широку популярність українська журналістка Іванна Онуфрійчук отримала після підписання контракту з телеканалом “1+1”, адже 2021-го вона стала ведучою програми “Танці з зірками”. Дана новина супроводжувалася скандалом, так як це місце втратила Тіна Кароль. Співачка не втрималася та на усю країну звинуватила Іванну у тому, що та придбала собі місце на шоу. Натомість Онуфрійчук порадила виконавиці не пліткувати.
![Іванна Онуфрійчук показала, як влаштувалася з чоловіком-мільйонером в Швейцарії](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/03/8111f5b0-04d5-45f9-adca-2c363d0567a7.jpeg)
Іванна безумовно мала можливість попрацювати і в інших сезонах, якби не повномасштабна війна, яка змінила життя українців на початку 2022-го.
Іванна Онуфрійчук розповіла про своє життя до шлюбу з мільйонером
![Іванна Онуфрійчук](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2021/09/163723191_736556700396115_7023212118464326436_n-1.jpg)
Втім, вірні шанувальники знають, якою Іванна була до появи на 1+1. Багато років журналістка брала інтерв’ю у знаменитих чоловіків. В неї був доволі привабливий образ, адже вона демонструвала усю свою чарівність, харизму та неймовірну зовнішність і представляла це як свою фішку.
Більшості чоловіків дійсно було важко встояти перед красунею, яка брала в них інтерв’ю. Доходило і до поцілунків. Наприклад, з Олегом Ляшком, який не втримався і одразу ж скористався підходящим моментом.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/09/img_7632.jpeg)
В цілому Іванна ніколи не була обділена увагою чоловіків. Онуфрійчук навіть не приховувала того факту, що зустрічалася з багатими і отримувала від них розкішні подарунки. Доходило до квартир та автомобілей. Але ця ера закінчилася, коли у її життя увійшов казахстанський мільйонер Алмаз.
З чоловіком вона побралася 2021-го на Мальдівах. Одразу ж пара переїхала до Швейцарії, де Іванна перебувала станом на 24 лютого.
Примітно, що зірку дуже дратує, коли у пресі її називають “дружиною мільйонера” і просить не вішати ярликів. Журналістка завжди нагадує про те, що пройшла непростий шлях до своєї слави і усе заробила власними зусиллями. А от її чоловік Алмаз публічно наче і не реагує на медійність дружини. Ба більше, він з задоволенням фотографується для її акаунту в соціальній мережі Instagram і підтримує кохану у її починаннях.