Цілувалася з Ляшком і хизувалася подарунками від багатіїв: якою Іванна Онуфрійчук була до шлюбу з мільйонером

Знаменита українська телеведуча Іванна Онуфрійчук багато років хвилювала аудиторію своїм особистим життям, і лише нещодавно знайшла щастя у шлюбі з казахстанським мільйонером.

Широку популярність українська журналістка Іванна Онуфрійчук отримала після підписання контракту з телеканалом “1+1”, адже 2021-го вона стала ведучою програми “Танці з зірками”. Дана новина супроводжувалася скандалом, так як це місце втратила Тіна Кароль. Співачка не втрималася та на усю країну звинуватила Іванну у тому, що та придбала собі місце на шоу. Натомість Онуфрійчук порадила виконавиці не пліткувати.

Іванна Онуфрійчук показала, як влаштувалася з чоловіком-мільйонером в Швейцарії
Іванна Онуфрійчук розповіла про своє життя до шлюбу з мільйонером

Іванна безумовно мала можливість попрацювати і в інших сезонах, якби не повномасштабна війна, яка змінила життя українців на початку 2022-го.

Іванна Онуфрійчук розповіла про своє життя до шлюбу з мільйонером

Іванна Онуфрійчук
Іванна Онуфрійчук розповіла про своє життя до шлюбу з мільйонером

Втім, вірні шанувальники знають, якою Іванна була до появи на 1+1. Багато років журналістка брала інтерв’ю у знаменитих чоловіків. В неї був доволі привабливий образ, адже вона демонструвала усю свою чарівність, харизму та неймовірну зовнішність і представляла це як свою фішку.

Більшості чоловіків дійсно було важко встояти перед красунею, яка брала в них інтерв’ю. Доходило і до поцілунків. Наприклад, з Олегом Ляшком, який не втримався і одразу ж скористався підходящим моментом.

Іванна Онуфрійчук розповіла про своє життя до шлюбу з мільйонером

В цілому Іванна ніколи не була обділена увагою чоловіків. Онуфрійчук навіть не приховувала того факту, що зустрічалася з багатими і отримувала від них розкішні подарунки. Доходило до квартир та автомобілей. Але ця ера закінчилася, коли у її життя увійшов казахстанський мільйонер Алмаз.

З чоловіком вона побралася 2021-го на Мальдівах. Одразу ж пара переїхала до Швейцарії, де Іванна перебувала станом на 24 лютого.

Примітно, що зірку дуже дратує, коли у пресі її називають “дружиною мільйонера” і просить не вішати ярликів. Журналістка завжди нагадує про те, що пройшла непростий шлях до своєї слави і усе заробила власними зусиллями. А от її чоловік Алмаз публічно наче і не реагує на медійність дружини. Ба більше, він з задоволенням фотографується для її акаунту в соціальній мережі Instagram і підтримує кохану у її починаннях.

Схожі статті