«В моєму житті сталася нічна телефонна розмова»: Оля Цибульська розповіла історію написання першого хіта

Зірки по різному здобувають свою творчість. Хтось сам має хист до написання пісень, хтось замовляє їх у авторів. Оля Цибульцька поділилась своєю історією.

У своєму Instagram Оля Цибульська поділилася потаємним. В сторіс співачка виклала зізнання про написання першої пісні. “Лю” стала справжнім хітом та початком кар’єри виконавиці.

Оля Цибульська розповіла, як написала першу пісню
Оля Цибульська розповіла, як написала першу пісню

Ведуча розповіла, після перемоги у шоу “Фабрика зірок” до неї посипалися пропозиції. Але треки, що пропонували їй продюсери та автори жінці не подобались. А запис коштував великих грошей, яких у співачки не було. 5 тисяч доларів вартувала запис пісні без аранжування, без відео.

“Де взяти такі гроші, коли в кишені 100 доларів на місяць в кращому випадку, не відомо”, – написала співачка.

Оля Цибульська розповіла, як написала першу пісню
Оля Цибульська розповіла, як написала першу пісню

Виконавиця була у відчаї, переслухувала демо версії треків та ридала. Вона не розуміла, як зможе далі працювати. Дзвінок продюсера гурту ТІК просто врятував жінку. Саме Олег Збаращук підбадьорив Олю та порадив написати пісню самостійно.

“Була зима. На вулиці дуже темно. Я сиджу, слухаю ці демки і ридаю. Тому що, по-перше, вони мені не подобаються, по-друге, коштують шалених грошей, які я не розумію де взяти. І тут мені дзвонить Олег Збаращук. Ми з ним познайомились на одному з концертів. Вони тоді їхали з якогось столичного концерту, повертались у Вінницю і застрягли в снігу. Я кажу йому: “плачу, бо хочу пісню, а не маю 5 тисяч, а не розумію, як працювати”. Він відповів: “то напиши сама”.  І тоді з’явилася перша пісня. Дякую тобі Олег!” – поділилася Оля.

Оля Цибульська розповіла, як написала першу пісню
Оля Цибульська розповіла, як написала першу пісню

Цибульська повірила в себе та написала перший хіт. Саме з пісні “Лю” почалася творча кар’єра Олі. А потім, за словами співачки з неї “полилася” музика.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.

“Когось підбішувала”: травесті-діва Монро закінчила перший курс навчання і розповіла, який у неї буде диплом

Іноді нам доводиться зупинитися на шляху до мрії. Але лише для того, щоб незабаром на нього повернутися та рухатися ще завзятіше. Паузу також необхідно було взяти Невгамовній Монро.