“Діти – як собачки”: Оля Фреймут здивувала публіку своїм світоглядом після життя в Англії

Оля Фреймут, що з початку повномасштабної живе за кордоном, вже намагалася повчити українців гарним манерам. На цей раз зірка виділилася неоднозначним дописом в соціальних мережах.

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут наразила себе на черговий шквал критики. Жінка виклала в Instagram новий допис, у якому поділилася знаннями з етикету. А саме Оле наголосила на використанні матюків.

“Володію такою лексикою, застосовую її як ліки, коли, наприклад, на мене по зустрічній хтось їде, або виливаю окріп на пальці… Вчені ж довели, що матюки у побуті вгамовують фізичний біль”, – написала жінка.

Фреймут розповіла, як контролювати ненормативну лексику у дітей
Фреймут розповіла, як контролювати ненормативну лексику у дітей

За рекомендаціями телеведучої публічним особистостям, таким як політики, блогери, дипломати вживати нецензурну лексику не можна. Такою поведінкою медійні люди викликають недовіру. А найкраща альтернатива – лють в очах. Матюкатися на роботі, а тим паче з керівництвом також не варто. Люди, що потом та кров’ю завойовували високу посаду не сподобається панібратство. Фреймут рекомендує тримати субординацію, а для бесід матом співрозмовників шукати на курилці.

Фреймут розповіла, як контролювати ненормативну лексику у дітей
Фреймут розповіла, як контролювати ненормативну лексику у дітей

Але критику викликало інше. Окрему увагу Оля приділила матюкам, що лунають з дитячого ротика. Жінка не забороняє спілкуватись нецензурною лексикою з однолітками, та виражатися при ній – табу. Дітей виховує довгими промовами. Наголошує, що використовують таку лексику переважно неблагополучні верстви населення.  А дітей телеведуча порівняла з собаками, що відчувають настрій хазяїна.

“Діти – як собачки – вони відчувають, блефує господар, чи справді гнівається”, – відмітила Ольга.

Це порівняння викликало не аби яке обговорення. Українці зазначили, що краще матюкнутися, ніж прирівнювати дітей до тварин.

Схожі статті