“Діти – як собачки”: Оля Фреймут здивувала публіку своїм світоглядом після життя в Англії

Оля Фреймут, що з початку повномасштабної живе за кордоном, вже намагалася повчити українців гарним манерам. На цей раз зірка виділилася неоднозначним дописом в соціальних мережах.

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут наразила себе на черговий шквал критики. Жінка виклала в Instagram новий допис, у якому поділилася знаннями з етикету. А саме Оле наголосила на використанні матюків.

“Володію такою лексикою, застосовую її як ліки, коли, наприклад, на мене по зустрічній хтось їде, або виливаю окріп на пальці… Вчені ж довели, що матюки у побуті вгамовують фізичний біль”, – написала жінка.

Фреймут розповіла, як контролювати ненормативну лексику у дітей
Фреймут розповіла, як контролювати ненормативну лексику у дітей

За рекомендаціями телеведучої публічним особистостям, таким як політики, блогери, дипломати вживати нецензурну лексику не можна. Такою поведінкою медійні люди викликають недовіру. А найкраща альтернатива – лють в очах. Матюкатися на роботі, а тим паче з керівництвом також не варто. Люди, що потом та кров’ю завойовували високу посаду не сподобається панібратство. Фреймут рекомендує тримати субординацію, а для бесід матом співрозмовників шукати на курилці.

Фреймут розповіла, як контролювати ненормативну лексику у дітей
Фреймут розповіла, як контролювати ненормативну лексику у дітей

Але критику викликало інше. Окрему увагу Оля приділила матюкам, що лунають з дитячого ротика. Жінка не забороняє спілкуватись нецензурною лексикою з однолітками, та виражатися при ній – табу. Дітей виховує довгими промовами. Наголошує, що використовують таку лексику переважно неблагополучні верстви населення.  А дітей телеведуча порівняла з собаками, що відчувають настрій хазяїна.

“Діти – як собачки – вони відчувають, блефує господар, чи справді гнівається”, – відмітила Ольга.

Це порівняння викликало не аби яке обговорення. Українці зазначили, що краще матюкнутися, ніж прирівнювати дітей до тварин.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.