Настя Каменських
Співачка випускає сольні альбоми кількома мовами. Особливої популярності Настя Каменських досягла в Латинській Америці. Виконавиця записала англо-іспаномовний сингл “Peligroso”, що протримався в чарті Billboard понад два місяці.
![Українські зірки, що прославляють Україну за кордоном Українські зірки, що прославляють Україну за кордоном](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/06/img_4998-1400x813.jpeg)
Каменських знімалася в мексиканському фешн-шоу “Cuídate de la Cámara”. Пісня співачки “Elefante” потрапила в Shazam Global.
Вєрка Сердючка
Образ Андрія Данилка припав іноземцям до душі. Його амплуа нерідко використовують двійники. Після перемоги на пісенному конкурсі “Євробачення 2007” зірці запропонували роль у Голлівуді. А у 2019 Данилка повторно запросили виступити на Євробаченні в Тель-Авіві.
![Українські зірки, що прославляють Україну за кордоном Українські зірки, що прославляють Україну за кордоном](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/04/c2e0e9f2-1757-4814-9486-b92b5b152afa.jpeg)
Тіна Кароль
Відома не тільки в Україні Тіна Кароль на сцені вже понад 18 років. Зірка представляла Україну на Євробаченні у 2006. Зараз Тіна успішно гастролює світом та має спільні треки з іноземними зірками. У 2020 році жінка записала спільну пісню з американським продюсером Snoop Dogg.
![Українські зірки, що прославляють Україну за кордоном Українські зірки, що прославляють Україну за кордоном](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/08/image-30-1400x788.jpg)
Нещодавно виконавиця знялася для португальського номера журналу VOGUE. На фото жінка у класичному костюмі з жакетом та довгою спідницею. Родзинкою вбрання став металевий корсет, що підкреслював особливості жіночої фігури.
Бумбокс
Гурт має неабиякий попит за кордоном. Зірки гастролюють і Європою, і Америкою. Колектив має спільний трек з українсько-американським гуртом The Gitas.
![Українські зірки, що прославляють Україну за кордоном Українські зірки, що прославляють Україну за кордоном](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2021/08/bumboks-7-1376x900.jpg)
На початку повномасштабного вторгнення Андрій Хливнюк змусив гурт Pink Floyd знову зібратися разом. Виконавці записали трек на пісню “Ой, у лузі червона калина”, що став неофіційним гімном війни.