Після розлучення з Вірою Брежнєвою Костянтин Меладзе довго не холостякував: у композитора нова жінка

Преса повідомляє про те, що знаменитий композитор Костянтин Меладзе знайшов нове кохання після розлучення з Вірою Брежнєва. Усі деталі в статті.

Після початку повномасштабної війни в Україні мережею активно почалися розходитися чутки про розлучення Костянтина Меладзе та Віри Брежнєвої, які після 24 лютого одразу покинули територію російської федерації та переїхали до Італії, де в них мався маєток. Співачка повідомила про свою проукраїнську позицію, а от продюсер, який до того ж пів життя прожив в Києві, утримався від жодних коментарів.

Подейкували, що саме через це пара вирішила розлучитися. Хоча з’являлися й інші версії. Наприклад, поговорювали, що розлад стався після візиту колишньої дружини Костянтина Шотайовича до їхнього будинку. У будь-якому випадку аудиторія все більше переконується у тому, що пара вже давно не разом і увесь цей час намагалася лише зробити вигляд, що все в порядку.

Стало відомо, що у Костянтина Меладзе новий роман з молодою співачкою

Стало відомо, що у Костянтина Меладзе новий роман з молодою співачкою

Ба більше, нещодавно в пресі почали з’являтися новини про те, що у продюсера нова жінка. Після презентації нової пісні більшість користувачів мережі у цьому вже впевнена.

Меладзе записав трек з однією зі своїх підопічних Софією Тарасовою, що викликала нову хвилю пліток.

Він вже з’явився на офіційному каналі композитора у YouTube, а також на музичних майданчиках росії, що викликало в аудиторії обурення. Не сподобався шанувальникам Меладзе і вибір партнерки за дуетом: киянка Софія Тарасова 24 лютого розпливчасто висловилася про ворожнечу “братських культур”, і з того часу перестала коментувати російську агресію. З москви, куди Тарасова переїхала ще до війни, вона вибралася і зараз осіла в Німеччині.

Нагадуємо, що раніше Костянтин Меладзе неодноразово потрапляв у скандал через нібито любовні стосунки зі своїми підопічними. Ба більше, Ані Лорак 3 роки тому звинуватила його у нібито ультиматумах, завдяки яким продюсер мав би можливість завести роман і з Кароліною. До звинувачень також приєдналися Оля Полякова та Анастасія Приходько.

Окрім того, ходили чутки про скандал між Костянтином та Вірою багато років тому. Подейкували, що причиною стала коханка Еріка Герцег. Втім, обидва дану інформацію спростували.

Схожі статті