Після новини про роман зі звукорежисером Леся Нікітюк із тремтячим голосом зізналася, що з нею: “Накриває”

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк схвилювала мережу зізнанням про свій психологічний стан та розповіла, як вона намагається впоратися з проблемами.

Новина про повномасштабну війну для Лесі Нікітюк була так само дуже болісною. Втім, користувачі одразу ж звернули свою увагу на те, що телеведуча неабияк добре справляється з цим. Та насправді зірка просто не показувала свого справжнього стану фанатам, щоб не робити ще гірше.

Вже пізніше Нікітюк розповіла, що 24 лютого плакала на заправці і підписники підійшли до неї та попросили триматися. Мовляв, якщо Лесі Нікітюк не вдається опанувати себе, то все пропало. Тоді вона взяла себе рук та почала активно допомагати співвітчизникам.
Артистка волонтерила одразу у багатьох напрямках і прославилася своєю благодійністю.

Леся Нікітюк розповіла про терапію

Мама Лесі Нікітюк не оцінила зміну іміджу доньки: білі пасма подобалися їй більше
Леся Нікітюк розповіла про те, як проходить терапію

Зараз Леся активно знімається у нових шоу, повернулася до звичайного ритму у своєму блозі, але нещодавно розповіла про те, як працює над своїм станом. Виявляється, зірка була вимушена звернутися до спеціаліста, щоб пройти психологічну терапію.

Леся Нікітюк розповіла про те, як проходить терапію

“Вибачте за прояв емоцій, але воно накриває. Час від часу. І вже дуже так частенько. Якось із війною ти живеш у такому постійному очікуванні. Може завтра щось зміниться? Але приходить завтра, проходить післязавтра, і кінця краю не видно. І може до вас також приходять такі думки… Тому я зараз проходжу терапію”

Варто відмітити, що під час зйомки у Лесі Нікітюк тремтів голос, а в очі були сильно зволожені, наче в них стояли сльози.

Нагадуємо, що декілька місяців тому скандальний блогер Богдан Беспалов вперше заговорив про стосунки, в яких Леся Нікітюк нібито перебувала багато років. За його словами, телеведуча зустрічалася зі звукорежисером, який допоміг і влаштувати телевізійну кар’єру. Втім, після початку війни він втік за кордон, а вона залишилася на батьківщині. Леся відреагувала на його слова, заявивши, що не варто вірити всіляким пліткам.

При цьому досі залишається таємницею, хто насправді був її обранцем, адже ведуча говорила про нього не раз. Зараз за чоловіка мова майже не заходить.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.

“Когось підбішувала”: травесті-діва Монро закінчила перший курс навчання і розповіла, який у неї буде диплом

Іноді нам доводиться зупинитися на шляху до мрії. Але лише для того, щоб незабаром на нього повернутися та рухатися ще завзятіше. Паузу також необхідно було взяти Невгамовній Монро.