Рідна сестра Маші Єфросиніної, яка обрала москву, вразила реакцією на вирок для телеведучої: сяє від щастя

Єлизавета Ющенко вразила своєю реакцією на новину про те, що її рідна сестра Маша Єфросиніна отримала вирок через те, що захищає інтереси своєї країни.

Після початку повномасштабної війни в Україні Маша Єфросиніна майже жодного разу не заговорила про свою сестру Єлизавету, допоки аудиторія не запитала про родичку самостійно. Про колишню невістку Віктора Ющенка говорили постійно, але зірка не поспішала реагувати на ці розмови.

Тоді ж телеведуча вперше зізналася, що не спілкується з нею. Причиною стала війна.

Рідна сестра Маші Єфросиніної вразила реакцією на вирок для телеведучої

Маша Єфросиніна прокоментувала візит її мами в росію
Рідна сестра Маші Єфросиніної вразила реакцією на вирок для телеведучої. Телеведуча разом зі своєю матір’ю, яка потрапила в скандал через візит до росії

Єлизавета і навіть матір жінок ставали об’єктом обговорень неодноразово через зв’язок з москвою. Втім, нещодавно з’явилася новина про те, що Маші Єфросиніній заочно винесли вирок в російській федерації через її численні проукраїнські висловлювання та засудження війни.

Ведуча відреагувала з гумором. Мовляв, дуже старалася і от отримала найкращу оцінку проведеної роботи. Але рідна сестра зірки Єлизавета не поспішала реагувати на почуте.

Власне, жінка вирішила ігнорувати ситуацію, яка склалася навколо її близької людини і збентежила емоціями щастя, які почала транслювати на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Жінка порадила своїм підписникам посміхатися і подала приклад особисто.

Рідна сестра Маші Єфросиніної вразила реакцією на вирок для телеведучої

Зазначимо, що Єлизавета Ющенко – ексневістка третього президента України Віктора Ющенка. 2014-го Ліза вдруге вийшла заміж. Її обранцем став російський бізнесмен, з яким вона переїхала до Росії, де живе досі. Чоловіку вона народила сина.

Неодноразово зв’язок сестер з українськими чиновниками і до початку повномасштабної війни в Україні ставав причинами дискусій. Власне, і сама Маша в минулому була дружиною депутата, але так як зараз Тимур має знаходиться на війні і захищає Батьківщину, ці розмови зійшли нанівець. Чого не скажеш про рідну сестру ведучої, яка досі ходить під ім’ям “невістки Ющенко”.

Схожі статті