Приходько не любить Потапа, а Єфросиніна роздмухала конфлікт з Горбуновим: що не поділили зірки

Між українськими зірками часто точаться сутички. Через особисті конфлікти, у центрі уваги опинились співаки Анастасія Приходько та Потап, а Маша Єфросиніна вирішила пригадати старі образи Горбунову

Приходько і Потап

Особиста неприязнь в стосунках між співачкою Анастасією Приходько та продюсером Потапом присутня вже досить давно. Зірки роками пасують одне одному гострими висловлюваннями. На інтерв’ю у радіоведучого Слави Дьоміна співачка роз’яснила, що ж відбувається між нею та Олексієм Потапенком. Як каже Приходько, репер перешкоджав її появі на телеканалі “1+1”, після того все й почалось.

За словами артистки, Потап казав:

“Давайте тільки без цієї атошниці”

Артистка пригадує, що перетиналась з Потапом на роботі в Криму, а також у Палаці Україна. І тут без сварок не обійшлось. Не могла не згадати й нещодавній “хіт” Потапа, що викликав обурення в Інтернет-користувачів. На інтерв’ю Приходько каже:

“І його пісня “Волонтер” – це просто дно”

За словами співачки, Потап ніби знаходиться поза контекстом усього, що зараз відбувається. В гостях у Дьоміна, Анастасія не втратила нагоди висміяти “заочний” запис продюсера у тероборону. Приходько зізналась, що не може поважати Олексія після усього зробленого ним під час війни.

Приходько не любить Потапа, а Єфросиніна роздмухала конфлікт з Горбуновим
Приходько не любить Потапа, а Єфросиніна роздмухала конфлікт з Горбуновим

Маша Єфросиніна та Юрій Горбунов

Єфросиніна натякнула, що їх спілкування із Горбуновим закінчилось ще у 2021 році. Як каже ведуча:

“Ця людина припинила для мене своє існування”

У свою ж чергу Горбунов в інтерв’ю для Аліни Доротюк заявив, що не хоче коментувати конфлікт, що стався між ними. Як каже шоумен, хотів би щоб Маша сама розповіла цю історію, тоді б люди самі подивились хто правий, а хто ні.

Приходько не любить Потапа, а Єфросиніна роздмухала конфлікт з Горбуновим
Приходько не любить Потапа, а Єфросиніна роздмухала конфлікт з Горбуновим

Нещодавній скандал, що стався довкола Юрія Горбунова та його проєкту “СМТ Інгулець”, викликав бурхливу реакцію у соц.мережах. 22 липня Єфросиніна прокоментувала ситуацію у власному профілі Instagram. Телеведуча зізнається, що втомилась від питань про Горбунова. Маша не вбачає за потрібне коментувати кожен подібний скандал, адже за її словами:

“Це для мене, як і для всього нашого суспільства, прямий шлях до тотального психічного захворювання”

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?