“Всі перемоги зараз є дуже важливими для нас”: Ігор Кондратюк висловився про Дитяче Євробачення 2023

Вже десятки років пісенний конкурс Євробачення радує своїх шанувальників яскравими шоу. Це стало традицією і справжнім святом для європейців, котрі щороку чекають на цю подію.

Євробачення завжди вражало глядачів масштабом та ефектними шоу. Подія року, що дає можливість впевнитись, Європейські країни – одна велика сім’я. А головними у цій сім’ї є діти, тож з 2003 року Дитяче Євробачення дає можливість наймолодшим артистам проявити себе. Це чудова можливість для юних виконавців стати справжніми зірками та ділитись своїми талантами з усім світом.

Хто ж цьогоріч представлятиме Україну на Дитячому Євробаченні-2023?

Приймання заявок на участь у Національному відборі завершилось 9 липня. Суспільне Мовлення спростило умови участі, тепер конкурсантам не потрібно мати власну авторську пісню. На цьому нововведення не закінчились, вперше в Україні відбірковий етап відбувався у співпраці з відомою музичною продюсеркою Світланою Тарабаровою, що також є співачкою та авторкою пісень.

Як каже Тарабарова, в такий непростий для країни час, необхідно надати нашим дітям відчуття повноцінного життя, подарувати їм шанс насолоджуватись та проявляти свої таланти.

“зробимо так, щоб наші діти зростали не “дітьми війни”, а “дітьми перемоги”!”, – висловилась артистка.

24 липня стали відомими імена п’яти фіналістів Національного відбору. У фінальному етапі, за шанс взяти участь у шоу, боротимуться: гурт 3ʼbeauties, Анастасія Бєлібова, POLINA BABIY, Анастасія Димид та Денис Грищук.

 Ігор Кондратюк висловився про Дитяче Євробачення 2023
Ігор Кондратюк висловився про Дитяче Євробачення 2023

За словами Тарабарової, вибрати було доволі складно, проте в результаті п’ятірка вийшла дуже сильною. На День Незалежності співачка разом із учасниками Нацвідбору привітала українців. Фіналісти виконали пісню Тарабарової “Життя триває”.

Наступним випробуванням для учасників стане оцінка зіркових журі та голосування глядачів. У суддівський склад увійшли наступні впливовці: ведучий Ігор Кондратюк, співачка Jerry Heil та реперка ALYONA ALYONA

Ігор Кондратюк висловився про своє суддівство у Нацвідборі на Дитяче Євробачення-2023. Телеведучий подякував усім, хто віддав голос за його, як висловився шоумен: “Скромну кандидатуру”

“Всі перемоги зараз є дуже важливими для нас, українців які ведуть дуже складну війну, визвольну війну проти російських окупантів”, – коментує Кондратюк.

Суддя закликає українців слідкувати за подальшим розвитком подій та долучитись до голосування. Можливо, цьогоріч українці оберуть наступного переможця європейського конкурсу.

Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2023 цьогоріч проходитиме у Франції. Фінал відбудеться 26 листопада в Палаці Нікайя у Ніцці. Ця арена може вмістити 6000 осіб. Раніше на сцені виступали Мадонна, Бейонсе та Девід Боуї.

Схожі статті