Холостяк-11 Заливако вперше після розставання з Анною Богдан пішов на побачення: неочікувана супутниця

Учасник проєкту "Холостяк-11" Михайло Заливако заінтригував підписників фотографією з ресторану. З опису фото можна зрозуміти - чоловік на побаченні. Хто ж вона, нова обраниця бізнесмена

Михайло Заливако став головним героєм 11 сезону шоу “Холостяк”. Михайлу 33 роки, він бізнесмен та засновник успішної логістичної компанії. Чоловік не може уявити своє життя без двох важливих речей: бізнесу та спорту. Михайло регулярно відвідує спортзал і з великим захопленням вдається до екстремальних походів в гори.

Учасник романтичного реаліті мріяв знайти обраницю, яка була б  цілеспрямованою, зацікавленою у професійному розвитку та самореалізації, а не обмежувалася роллю господині.

Впродовж зйомок шоу, Заливаку зацікавила одна з учасниць. Це була Анна Богдан – саме вона стала переможницею цього сезону. Серйозні стосунки між Анною і Михайлом зав’язались ще на проєкті. Після закінчення “Холостяка” почались ширитись чутки щодо їх майбутнього весілля. Новоспечена пара стала жити разом та регулярно ділитись спільними світлинами у Instagram.

Їх стосунки тривали понад рік. Як стало відомо пізніше, Богдан та Заливако розлучились. Про це поділилась Анна зі своєю аудиторією в соц. мережах. Як пише дівчина, вона ухвалила рішення про розрив і це є остаточним. Богдан поділилась болем і попросила підписників не питати, що трапилось, Анна хотіла прожити це у тиші.

“Наше знайомство було найцікавішим, дуже класна історія яку я завжди пам’ятатиму”, – підписує допис Анна

Згодом, на питання чи можна ще все повернути, ексдівчина Заливаки каже, що скоро буде рік, як вони вже не разом. У кожного давно своє життя.

Михайло ж ніяк не прокоментував розлучення з Анною Богдан.

Після довгої мовчанки, холостяк заінтригував своїх шанувальників у Instagram. 21 вересня чоловік опублікував stories. На фото видно інтер’єр ресторану та страву із лосося. Бізнесмен залишає підпис:

“На побаченні з Лососею”

Холостяк-11 Михайло Заливако поділився фотографією з побачення
Холостяк-11 Михайло Заливако поділився фотографією з побачення

Підписники із нетерпінням чекають коли Заливако покаже нову обраницю, є припущення, що це просто червона риба.

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.