У Тіни Кароль є покровитель? Стало відомо про впливового чоловіка, який стоїть за зіркою: “Поважають дядю”

Про Тіну Кароль за 20 років її кар'єри на телебаченні та сцені ходило неймовірна кількість чуток, і тим не менш, вони не закінчуються. Про що зараз говорять шанувальники артистки?

Після смерті чоловіка публіка неабияк співчувала Тіні Кароль. Її погляд назавжди змінився, її репертуар з пристрасного та яскравого перетворився на сумний та трагічний. І тим не менш, серце хоч і не загоюються, але час дає можливість трохи оговтатися від пережитого. З того моменту вже пройшло 10 років. А Тіна Кароль досі не вступала в офіційні стосунки з чоловіками. Принаймні, публіці невідомо про її романи.

У Тіни Кароль є покровитель

Тіна Кароль розповіла, що чекає на її невістку
У Тіни Кароль є покровитель

Однак ходило декілька версій, які підтримувалися фанатами найбільше. Згідно однієї з них Тіна Кароль зустрічалася з олігархом Ігорем Коломойським, який, до речі, має проблеми з законом через подвійне громадянство.

Подейкували, що саме він допоміг співачці влаштуватися на телеканал “1+1”, адже був його власником, а також надавав їй протекцію шоу-бізнесі. Тіна Кароль ніколи не коментувала даних чуток. Власне, журналісти не наважувалися подібні питання ставити, адже вони доволі жорсткі та провокаційні.

Після початку повномасштабної війни в Україні чутки даного роду стихали. І от нещодавно Таролог Яна Пасинкова знову заговорила про покровителя артистки.

За її словами, за спиною поп-діви дійсно стоїть впливова людина. Хоча це не зменшує заслуг артистки. Тобто Яна підкреслила, що Тіна Кароль і сама по собі викликає багато поваги.

“Її поважають, цінять її думку, її поважають як співачку, як людину. Але ще більше поважають дядю, який за нею стоїть. Тобто вона вплив має, так. Але через якогось короля, через якогось чоловіка”, – вважає Пасинкова.

Але особистість чоловіка екстрасенса залишила в таємниці, а питання закрила, не бажаючи далі розвивати тему.

Нагадуємо, що не так давно з’явилися плітки про роман Тіни Кароль з хореографом. Пару навіть бачили під час прогулянки, на якій вони трималися за руки, але дана тема розвитку не отримала. Натомість Ігор Коломойський проживає непрості часи і також немає можливості возитися з чутками про свій зв’язок з артисткою.

Схожі статті