Музикант Валерій Харчишин поділився особистими переживаннями. Його старший син Дмитро став на захист України у лавах ЗСУ. Хлопцю 25 років. Дмитро встав на захист держави ще на початку повномасштабної війни. Валерій пишається сином, але дуже хвилюється за його життя.
![Харчишин розповів, як сина на війну проводжав](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2021/11/1415108257-77430452.jpg)
Артист розповів про розмову з сином та повідомив її деталі на YouTube-каналі “Кар’єрист”. Виконавець запевняв сина, що він має думати й про безпеку родини. Проте спадкоємець був налаштований рішуче. Вже 24 лютого хлопець вирушив до військкомату Житомиру. А ввечері повернувся додому зі зброєю.
![Харчишин розповів, як сина на війну проводжав](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/09/1695471995-1083.jpg)
Батько на прикладі старої рушниці намагався пояснити Дмитру, як працює зброя, як вона розбирається та збирається. Адже, раніше син категорично не визнавав насилля. Закінчив факультет філософії.
![Валерій Харчишин розповів, як сина на війну проводжав Валерій Харчишин розповів, як сина на війну проводжав](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2021/05/51ca4bef-072b-45f9-a3e3-b5a2884c475b.jpeg)
Харчишин не розумів, як його дитина зможе стати військовослужбовцем. Навіть бувши дитиною, хлопець не грався у “війнушки”. Тому неабияк хвилювався за сина. Згодом Валерій побачив, його первісток став мужнім та рішучим, подорослішав та став справжнім чоловіком.
“Ми бачимось, то це вже виходить до мене чоловік, реально чоловік. А я цивільний” – пояснив співак.
![Харчишин розповів, як сина на війну проводжав](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2021/03/image-58.jpg)
Нагадаємо, фронтмен гурту “Друга ріка” має трьох дітей. Колишня дружина співака – Юлія Кузьмінська разом з два молодшими синами знаходиться за кордоном. Завдяки турам по Європі Харчишину вдається бачитися з дітьми.