“Обіцяю не померти”: колишній чоловік Наді Дорофєєвої Дантес серйозно захворів та вразив заявою

Відомий український гуморист та музикант Володимир Дантес повідомив про те, що серйозно захворів та вразив шанувальників несподіваною заявою на рахунок свого стану.

Володимир Дантес не відноситься до тих артистів, які повністю концентруються лише на музиці. Хоча він починав свою свій шлях саме з цієї індустрії та підкорював чарти, зараз він успішно пробує себе і в ролі стендап коміка та ведучого.

Втім, подібна зайнятість може призвести до дуже неприємних наслідків. Як наприклад, ускладнень у здоров’ї. Зірки не з чуток знають, що це таке і наскільки неприємно буває перенести абсолютно всі заплановані зйомки та зустрічі через фізичну неспроможність виконати свою роботу, яка часто ще й супроводжується контрактами та договорами.

Вова Дантес серйозно захворів та вразив заявою

Дантес показав фото з татом
Вова Дантес серйозно захворів та вразив заявою

Ця біда сталася і з Володимиром Дантесом. Нещодавно комік та музикант повідомив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, що вимушений перенести концерт через поганий стан. За його словами, хвороба, що пов’язана з легенями не дає йому можливості фізично зробити все, що він запланував.

Зірка додав, що тривалий час ігнорував симптоми і продовжував працювати, маючи сильний кашель. Володимир сподівався, що йому вдасться подолати хворобу, не вдаючись до лікування, втім даний настрій зіграв з ним дуже злий жарт. Зараз йому важко дихати і в цілому самопочуття доволі погане.

“Після останніх зйомок моєї нової програми я сильно захворів, – вразив зізнанням зірка. – Замість того, щоб лікуватись, продовжив зніматись, потім зйомки в шоу, паралельно репетиції вистави в палаці України, чим тільки ускладнив свій стан. Давайте з вами зустрічатись, але трішечки в нові дати. Обіцяю до цього моменту привести себе до тями і не вмерти на сцені”, – додав музикант.

Нагадуємо, що минулого року Володимир Дантес пережив складне розлучення з Надею Дорофєєвою. Колишня дружина артиста вийшла заміж знову декілька місяців тому за його екс-друга Михайла Кацуріна. Сам Володимир на даний момент зустрічається з колишньою дружиною ресторатора Дашею Кацуріною.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?