Донька Ольги Сумської Паперна похвалилася, що продовжує зніматись в російських проєктах: “Це дуже цінно”

Як відомо, старша дочка Ольги Сумської Тоня залишилася жити в москві, і не тільки не готова заговорити про Україну, але й покинути російське кіно.

24 лютого стало відомо, що з життя пішла матір Ольги Сумської Ганна Іванівна Опанасенко-Сумська. Жінка не витримала гіркої правди, адже не вірила, що російська федерація прийде на землі України зі своїм “миром”. Фанати акторської династії сподівалися, що Антоніна Паперна одразу ж покине територію москви і приїде на похорон до бабусі, та вже не повернеться назад.

Втім, жінка не тільки не наважилася на поїздку, але й відмовилася говорити про Україну. Спочатку зіркова мама намагалася захистити дочку. Мовляв, у неї є діти, чоловік і вона перш за все думає про них.

Тоня Паперна прокоментувала свою участь в російських проєктах

Дочка Ольги Сумської зробила вибір між чоловіком і родиною
Дочка Ольги Сумської зробила вибір між чоловіком і родиною

Втім, пізніше стало зрозуміло, що слова Ольги В’ячеславівни про те, що Тоня Паперна думає про свою батьківщину, втрачають сенс. А все тому, що дівчина виходила з посмішкою на червоні доріжки в москві і поводилася так, ніби нічого не відбувається.

Далі більше, Тоня почала активно брати участь у різних кінопроєктах, хоча родина могла обмежитися роботою у цій сфері лише для чоловіка. Морально-етична сторона даного питання була остаточно порушена.

Поки колеги Ольги Сумської закликають українців не прослуховувати російську музику та не дивитися російські фільми, щоб не фінансувати війну, донька зірки бере в цьому пряму участь.

Нещодавно вона дала ексклюзивний коментар, в якому поділилася власними враженнями від роботи в нових проєктах, які створювалися під час військових дій на її батьківщині.

“Акторка театру та акторка кіно для мене чи не дві різні професії. Моє сприйняття театру – це обмін енергією з глядачем у моменті. Ти не можеш це повторити: кожна вистава, нехай вона йде вже 10 років, різна. Кіно ж – магія, це найкраща професія у світі, кохана, захоплююча та надихаюча. Зараз, наприклад, я знімаюся у проекті “Постукайся в мої двері” – великої 60-серійної історії. Це мій перший досвід у такому великому проєкті. Робота триває вже чотири місяці, але, незважаючи на такий великий обсяг, нам вдається творити, що дуже цінно”

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.