Надя Дорофєєва вагітна: зірку помітили у лікаря, що займається поповненням. Кацурін стане багатодітним татом

Надя Дорофєєва чекає на первістка. Після розлучення з Володимиром Дантесом, що не хотів дітей, співачка швидко знайшла рішення. Невже Дорофєєва та Кацурін скоро стануть батьками?

Розлучення та нові стосунки

Нещодавно Надя Дорофєєва скандально розлучилась зі своїм першим чоловіком, співаком Володимиром Дантесом. Ще на початку 2022 року пара повідомила, що не живе разом.

Згодом з’явились подробиці про нові стосунки зіркового експодружжя.

Співачка Надя Дорофєєва розповіла, що має роман із ресторатором Мішею Кацуріним. А вже у липні цього року пара поділилась весільними фото, що спантеличили Мережу. Дорофєєва залишила опис під публікацією:

“Подейкують, Кацурін та Дорофєєва таємно одружилися…”

Надя Дорофєєва вагітна. Кацурін стане багатодітним татом
Надя Дорофєєва вагітна. Кацурін стане багатодітним татом

Вагітність

Наразі ширяться чутки про ймовірну вагітність Наді Дорофєєвої.

Цю інформацію оприлюднив блогер Богдан Беспалов, який в минулому вже висловлював припущення, щодо таємного весілля Дорофєєвої та Кацуріна. Тоді ж прогнози блогера здійснились.

Контент-мейкер Беспалов розповідає у своєму відео на YouTube, що співачка Надя Дорофєєва очікує первістка. За його словами, деякі особи з його пліткарського кола, помітили співачку, коли та відвідувала лікаря, який власне займається питаннями вагітності.

Блогер звертає увагу ще на одну важливу деталь, останнім часом у своєму Instagram Дорофєєва публікує фотографії з більшою обережністю. Ретельно підбирає ракурси та носить вільніший одяг.

Надя Дорофєєва вагітна. Кацурін стане багатодітним татом
Надя Дорофєєва вагітна. Кацурін стане багатодітним татом

Сама артистка поки не висловлювалася про подібні вкиди щодо своєї вагітності, хоча нещодавно Надя зазначила, що готова стати матір’ю та навіть розмірковує над ім’ям для своєї майбутньої дитини.

Богдан Беспалов додав, що схильний вірити цим чуткам. Оскільки ними поділились ті самі люди, котрі раніше надавали достовірну інформацію про весілля Наді Дорофєєвої та Міши Кацуріна.

Блогер мав та активно розповсюджував цю інформацію задовго до офіційного зізнання від зірок.

Схожі статті