Ольга Фреймут публічно поскандалила через дочку Злату та образила українку у всіх на очах: “Ви – потвора”

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут, як і будь-яка матір дуже старанно намагається захистити своїх любих дітей від тягот життя. Втім, це не завжди виходить найкращим чином.

Ольга Фреймут вже неодноразово стикалася з тим, що її старша дочка Злата імпонує далеко не всім представникам аудиторії. Дівчинка постійно наштовхується на критику її поведінки та зовнішності, а також стилю в одязі. Дійшло навіть до того, що співробітниця телеканалу “1 + 1” наважилася залишити Ользі у повідомленнях доволі образливий коментар стосовно її дочки у відповідь на заяву про лекції з етикету.

У своїх коментарях, які стосувалися Злати Мітчелл Ольга Фреймут зізнавалася, що далеко не в усьому розуміє свою дочку, але намагається знайти компроміс та золоту середину, адже розуміє різницю у менталітетах, віці, а також усвідомлює необхідність свободи вибору та можливості виражати себе. Тоді ж Ольга також зізналася, що спостерігає за тим, як далеко не всі українці готові приймати чужу індивідуальність і часто через це критикують її дочку.

Ольга Фреймут публічно захистила дочку і принизила хейтера

Фреймут із найстаршою донькою
Ольга Фреймут публічно захистила дочку і принизила хейтера

Нещодавно старша спадкоємиця телеведучої оприлюднила новий знімок на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Для кадру красуня надула губки, що вочевидь сподобалося далеко не всім підписникам.

Українка залишила доволі неприємний коментар під фотографією з відвертим хейтом. Втім, на цей раз Ольга Фреймут не втрималася і відповіла, що авторка даного коментаря – потвора.

Ольга Фреймут публічно захистила дочку і принизила хейтера. Скріншот особистої сторінки Злати

Примітно, що Ольга Фреймут доволі рідко виходить в себе. Зазвичай вона вміє зберігати обличчя навіть у найагресивніших і найемоційніших ситуаціях. Особливо часто з нею це ставалося під час зйомок шоу “Ревізор”.

Втім, тема дітей, вочевидь, виводить з себе Ольгу Фреймут набагато швидше, а тому зірка вирішила дозволити собі трохи грубості і поставити хейтера на місце.

Варто відзначити, що подібних випадків у блогах було доволі нечасто, але, наприклад, матір Лесі Нікітюк раніше також доволі емоційно реагувала на критику її дочки і відповідала хейтерам під її публікаціями.

Схожі статті