Ольга Фрейму здобула популярність працюючи на українському телебаченні. Вона вела “Підйом”, була першою співведучою притули у шоу “Хто зверху” та ревізувала українські готелі та ресторани. Публіка знає Олю, як ведучу з гарними манерами. В кадрі вона завжди намагається бути ідеальною.
![Телеведуча Оля Фреймут розповіла про своїх чоловіків](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2022/11/9ec5ce32-110d-4c5a-8401-07995ff5f99c.jpeg)
Проте, життя жінки не таке ідеальне, як вона того хоче. Знайшла вона жіноче щастя лише з третьої спроби. Жінка була двічі офіційно заміжня, а старшу доньку Злату народила поза шлюбом.
З батьком Злати ведуча познайомилася в Англії, коли навчалася в Лондонському університеті. Ніл Мітчелл корінний британець, що закохався в українку з першого погляду. Він старший за Ольгу на 20 років. Іноземцю вдалося швидко полонити серце дівчини та, незабаром, пара стала жити разом, а Оля завагітніла. Проте, ідилія не тривала вічно. Зовсім скоро телеведуча зрозуміла, Ніл страшенний ревнивець. Тож, жінка прийняла рішення його покинути та втекла до України.
![Телеведуча Оля Фреймут розповіла про своїх чоловіків Телеведуча Оля Фреймут розповіла про своїх чоловіків](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/02/f65282f4-99c4-4cb3-b529-3edd7ceeddbc-1400x788-1.jpeg)
В Україні Ольга продовжила працювати на телебаченні. Там і познайомилася з другим чоловіком. Олександр Ракоїд працював продюсером на “5 каналі”. Чоловіка не турбувало, що Оля носить дитину іншого та пара обвінчалася. Проте, й другий чоловік не виправдав очікувань Фреймут. Він також виявися ревнивцем й постійно перевіряв телефон Олі. Тож, за два роки пара розійшлася.
![Телеведуча Оля Фреймут розповіла про своїх чоловіків Телеведуча Оля Фреймут розповіла про своїх чоловіків](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/02/mycollages-2023-02-24t100535.233.jpg)
Третім чоловіком зірки став Володимир Локотко, продюсер “Нового Каналу”. Пара одружилася в 2017 році, без пишної церемонії, просто у джинсах. Подружжя разом вже шість років та спільно виховують двох дітей: сина Валерія та дочку Євдокію.
![Телеведуча Оля Фреймут розповіла про своїх чоловіків Телеведуча Оля Фреймут розповіла про своїх чоловіків](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/02/mycollages-2023-02-24t100720.559.jpg)