Михайло Хома розповів, як з’явився його образ, що привертає увагу: “Я багато зробив, щоб стати Дзідзьом”

Відомий український співак Михайло Хома, що виступає під псевдонімом Дзідзьо, відверто розповів, як створювався його образ вар'ята та чи не набрид він йому.

Михайло Хома приміряв на себе досить яскравий образ вар’ята. У інтерв’ю ютуб-каналу “Балючі теми” співак відверто поділився, як створювався образ.

Під час інтерв’ю Наталії Балюк запитала Михайла, чи не втомив його образ Дзідзьо, та чи не хоче виконавець його змінити. На що виконавець відповів щиро – “Не набрид”. Співак вважає, що це його амплуа, це чудовий спосіб привернути увагу публіки. Михайло згадав, що виріс у маленькому селі, та щоб його почути йому довелося робити те, чого соромляться.

“Люди хочуть чути дур­ниці, але стараються самі їх не казати. Ми закомплексовані. Дзідзьо мене роз­комплексував, і людям це сподобалося”, – розповів чоловік.

Дзідзьо розповів, як з'явився його образ вар'ята
Дзідзьо розповів, як з’явився його образ вар’ята

Чоловік пригадав, як починалася його кар’єра. Допоміг йому покійний Кузьма. Тоді чоловіки зустрілися для зйомок. Дзідзьо тоді заматюкався й це сподобалося Скрябіну. Співак вирішив викласти це в інтернет, а Михайло переймався, що нецензурну лексику почує його мама та сільський священник. Проте, переживання пройшли, коли він почув схвальні відгуки його творчості.

Співак важко працював. Коли його гурт повертався з виступів стомлений Михайло намагався їх розважити, тож розповідав анекдоти голосом старого діда. Потім, він створив ремікс на пісню “Календар” й пішло поїхало.

Дзідзьо розповів, як з'явився його образ вар'ята
Дзідзьо розповів, як з’явився його образ вар’ята

Розповів Дзідзьо й про свою пишну бороду. Колись візажистка запропонувала йому приклеїти бороду, образ співаку сподобався. А з часом він відростив свою.

“Що я пережив з тою бородою, ви собі не уявляєте. З Німеч­чини, з Польщі замовляв ті бороди, той клей. Сам себе клеїв, сам здирав. Це та­кий біль”, – розповідає Дзідзьо.

Дзідзьо розповів, як з'явився його образ вар'ята
Дзідзьо розповів, як з’явився його образ вар’ята

Співак і продюсер Андрій Підлужний звинуватив Михайла в крадіжці. Він запевняє, що образ належить йому. Проте, Хома має свою правду. Співак запевняє, шо нічого не крав. А образи артистів зовсім не схожі. Дзідзьом називали його діда-поляка, який був ветлікарем. Тож псевдонім виконавця родом з його дитинства.

“У ньо­го більше російський Дід Мороз, а у мене такий західний дідо, який міг послати на три букви будь-кого”, – пояснює Дзідзьо.

Дзідзьо розповів, як з'явився його образ вар'ята
Дзідзьо розповів, як з’явився його образ вар’ята

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?