“Дизель шоу” зворушливо звернулись до покійної Марини Поплавської: “Ми пишаємося, що ти була з нами”

Неймовірно харизматична та талановита акторка "Дизель шоу" Марина Поплавська загинула у ДТП 5 років тому. Команда жінки вшанували її пам'ять.

Життя актриси комедійного жанру, учасниці колективу “Дизель шоу” Марини Поплавської закінчилося трагічно. П’ять років тому акторка загинула в жахливому ДТП. Колеги по сцені не забувають щорічно згадувати Марину та вшановувати її пам’ять.

Пост, присвячений колезі, що назавжди в серці кожного учасника колективу опублікували в Instagram. Актори ніжно називають Марину мамою та згадують її як харизматичну та сильну енергетично особистість. Вони наголошують, що час не зможе втамувати біль та жінку пам’ятатимуть завжди.

“Ми памʼятаємо все та будемо це розказувати й показувати завжди. Уже 5 років ти з нами в кожному виступі, кожному жарті, у кожній пісні, кожному номері та кожній усмішці! У кожній волонтерській покупці, кожній посилці на фронт! Ми точно знаємо — ти з нами! Завжди захищаєш та оберігаєш усіх нас із неба. Ми сумуємо за тобою, Мамо… ” – команда підписала допис.

Колега акторки Єгор Крутоголов поділився деталями співпраці з Поплавською для OBOZ.UA. Він розповів, що незадовго до загибелі Марина впоралася з важкою хворобою та знайшла жіноче щастя. Жінка збиралася познайомити команду зі своїм обранцем.

Також, актор згадав, як налагоджувалась їх спільна робота. На репетиціях Марина була дуже скута не могла викластися на всі сто. Команда хвилювалась за успіх шоу та старалися тиском допомогти жінці. За це, Єгор себе картає, згодом всі побачили, що акторка по справжньому розкривається лише перед глядачем.

“Коли вона до них виходила – ставала іншою. Видавала не 100, а 150 відсотків акторського потенціалу”, – розповідає Єгор.

"Дизель шоу" висловили слова скорботи за Мариною Поплавською
“Дизель шоу” висловили слова скорботи за Мариною Поплавською

Зараз, він впевнений, що левова частка глядачів приходили для того, щоб побачити Марину Поплавську. Вона була мотиватором, вона заряджала своєю енергією шанувальників. За що її й любили. Дужа шкода, що життя акторки обірвалося передчасно.

"Дизель шоу" висловили слова скорботи за Мариною Поплавською
“Дизель шоу” висловили слова скорботи за Мариною Поплавською

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?