Не може стати мамою: Надя Дорофєєва чесно зізналася, чому досі не народила – не дозволяє здоровʼя зірки

Знаменита українська співачка Надя Дорофєєва зізналася, чому чутки про її вагітність насправді не мають жодного сенсу і не можуть відповідати дійсності.

Після того, як Надя Дорофєєва вийшла заміж за Михайла Кацуріна навколо її особистого життя постійно з’являються нові чутки. І особливо популярні — чутки про вагітність. І це зовсім не дивно, адже перебуваючи у стосунках з Володимиром Дантесом, які тривали 10 років, зірка так і не наважилася народити.

Звісно, аудиторія схилялася до думки, що благовірний артистки просто не хотів мати дітей, що він власне пізніше і підтвердив. Якщо 2 роки тому Володимир говорив, що не являється чайлдфрі, то після розставання з зіркою зізнався, що таки був послідовником даної філософії.

Як не іронічно, його наступні стосунки почали розвиватися з жінкою, в якої на руках аж двоє маленьких дітей.

Надя Дорофєєва зізналася, чому досі не народила

Надя Дорофєєва розповіла про свої відчуття у шлюбі з Мішею Кацуріним
Надя Дорофєєва зізналася, чому досі не народила

Тим часом Надя не затягувала з весіллям. Пройшов лише рік після новини про її роман з ресторатором, як пара побралася, і доволі пишно. Тож за сценарієм щасливої сім’ї, мала надійти новина і про вагітність.
Принаймні, так вважали фанати.

Кожного тижня у соціальній мережі з’являлися ролики, у яких шанувальники намагалися натякнути на цікаве положення артистки. Звісно, преса також була доволі зацікавлена і намагалася знайти докази стану Наді.

Втім, співачка невтомно спростовувала дану інформацію, хоча її колеги, такі як Настя Каменських чи Катя Осадча зазвичай просто ігнорують подібні випади на свою адресу. В одному з інтерв’ю артистка зізналася, що на даний момент вагітність неможлива. Це обумовлено станом її здоров’я, а саме її емоційною складовою. За словами Дорофєєвої при таких навантаженнях та стресі просто неможливо завагітніти.

“Якщо вже й людина й захоче, то це неможливо з такими стресами. Треба брати відпустку”, – зізналася у своєму коментарі Дорофєєва.

Також зірка розповіла, якою вона буде матір’ю. За словами співачки, для своєї дитини вона стане суворою та амбіційною мамою, та виступатиме у ролі продюсера.

Схожі статті

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.

Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла про нового чоловіка в її житті: “Дуже милий моєму серцю”

Колишня дружина знаменитого українського телеведучого Володимир Остапчука Христина Горняк розповіла про нового чоловіка у своєму житті. Усі деталі в статті.

Старший на 10 років: з’явилося фото нового “покровителя” Мішель Андраде, якого вона ретельно приховує

Скандальний блогер розкрив головну таємницю колишньої підопічної Потапа співачки з бельгійським корінням - Мішель Андраде. Вона старанно приховувала це. Деталі нового роману артистки.