Неочікуване перевтілення: скандальна співачка MARUV неприємно здивувала всіх українців і навіть росіян

Співачка MARUV (новий псевдонім Sharlotta Ututu), яка дотепер жодного разу не висловилась про війну, нещодавно раптом заспівала про "волю та свободу народу" для свого сина українською

Співачка MARUV (справжнє ім’я – Ганна Корсун) декілька днів тому випустила альбом під назвою “Love song”, до якого й увійшла пісня “For My Baby”. Саме вона й звучить українською мовою, що так роздратувало українських користувачів в соцмережах. Схоже на те, що мовчунка MARUV/Sharlotta Ututu скоро перестане мовчати та порадує українських підписників не лише піснею на українській мові.

MARUV у 2022 році вперше стала матір’ю. Деякий час після повномасштабного вторгнення співачка перебувала в Києві, а потім виїхала за кордон. Спочатку вона перебувала в Туреччині, а потім переїхала до Лондону, далі була Європа. Як там вона жила, чим займалась – особливої інформації про це немає. Можливо, що більшість часу в неї займав малюк та побутові клопоти.

Марув вперше показала, як виглядає після пологів
Неочікуване перевтілення: скандальна співачка MARUV неприємно здивувала всіх українців і навіть росіян

Тривалий час MARUV взагалі зникла з інформаційного простору. А нещодавно повернулась, але вже з новим ім’ям та іміджем. Тепер співачка має псевдонім Sharlotta Ututu. Розуміючи, що в Україні вона небажаний виконавець та її ніхто не чекає, вона відновлює свою кар’єру в росії – випускає трек російською мовою “Big Mama Boss” та енергійно його просуває в соцмережах, зокрема в забороненій в Україні мережі “Вконтакте”.

Тобто MARUV та її команда вкладає гроші в рекламу на російських платформах та заробляє на стрімінгових каналах країни-агресорки, сплачує податки, а куди вони спрямовуються – ні для кого не секрет. В росії співачка має хорошу підтримку, подейкують що вона навіть може в найближчому майбутньому заявитись на одній із російських музичних премій.

Схожі статті

Забрав доньку у матері-москвички в іншу країну: Мурат Налчаджиоглу залишив колишню Ані Лорак на самоті

Колишній чоловік Ані Лорак турецький підприємець Мурат Налчаджиоглу показав, як разом із 13-річною дочкою відпочиває на батьківщині у Туреччині. Компанію їм склала його нова кохана.