Молодша на 28 років дружина Віктора Павліка зробила ботокс: новий “апгрейд” після пластики носу і підборіддя

29-річна дружина Віктора Павліка продовжує вдаватись до послуг пластичних хірургів та б'юті салонів. Днями жінка похизувалась знімком після ін'єкції ботоксу та поділилась деталями процедури.

Молода дружина Віктора Павліка

Весною 2020 року український співак Віктор Павлік одружився зі своєю концертною директоркою Катериною Реп’яховою, що на 28 років молодша за артиста. Про це обраниця Павліка повідомила у своєму Instagram лиш через 12 днів після дійства.

“Нам дуже хотілося, щоб все пройшло спокійно і тільки вдвох, тому і вирішили оголосити саме 10.06.20”, – поділилась Реп’яхова.

Діяльність Катерини Реп’яхової

Четверта дружина Віктора Павліка займається просуванням особистого блогу в Instagram. Жінка не приховує, що її основний дохід приносять рекламні інтеграції. Вона вирішила детальніше розповісти підписникам про свою діяльність та зізналась, що монетизує блог у 7000$ на місяць (250 тис. грн).

Як 29-річна дружина Віктора Павліка виглядає після ботоксу
Як 29-річна дружина Віктора Павліка виглядає після ботоксу

Такого успіху Катерині вдалось досягти завдяки співпраці з європейськими та українськими брендами. Окрім розвитку власних соц. мереж, Реп’яхова вже понад 6 років працює концертною директоркою відомих зірок.

Пластичні операції Реп’яхової

З таким доходом дружина Віктора Павліка може дозволити собі найдорожчі забаганки. Катерина ділиться, що регулярно відвідує косметолога, а весною цього року наважилась на кардинальні зміни в зовнішності. Вона зробила ринопластику та ліпофілінг підборіддя. Після операції Реп’яхова ділилась, як проходить реабілітація та навіть розсекретила ціну однієї з процедур:

“У мене була класична ринопластика. 3520€, якщо додатково вирівнювати перегородку, то ще плюс 1100€”

Згодом жінка зізналась, що планує зробити мамопластику:

“Зроблю мамопластику, коли закрию гештальт з дітьми”

Дружина Віктора Павліка зробила ботокс і показала результат
Дружина Віктора Павліка зробила ботокс і показала результат

Ін’єкції ботоксу

Катерина Реп’яхова продовжує вдаватись до послуг салонів краси. Днями дружина Павліка детально показала, як відбувається процедура введення ботоксу.

“Мені 29 років. І сьогодні я вперше вколюю ботокс”, – йшлося в Insta-storie блогерки.

За словами Катерини, було боляче, проте терпимо та швидко. А Результат з’явиться вже за 14 днів.

Дружина Віктора Павліка зробила ботокс і показала результат
Дружина Віктора Павліка зробила ботокс і показала результат

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.