Розлучаються? Катерина Кухар вийшла на звʼязок після чуток про розлучення зі Стояновим: отака правда

Не так давно в новинному просторі почала ширитися інформація про розлучення відомої прими-балерини Катерини Кухар з артистом балету Олександром Стояновим. Зірка вперше дала свій коментар після чуток.

Підозри щодо розлучення знаменитої танцювальної пари виникли після поведінки української балерини Катерини Кухар. Зірка спантеличила фанів новим дописом в соціальній мережі Instagram, в якому був натяк на розірвання шлюбу з артистом балету Олександром Стояновим.

Катерина Кухар та Олександр Стоянов
Катерина Кухар вийшла на звʼязок після чуток про розлучення зі Стояновим

В ньому Катерина заговорила, що жінка наважується на похід до перукаря тоді, коли в її особистому житті відбуваються зміни. Щобільше, на прикріпленій світлині балерина позувала з новою зачіскою. Прима вирішила зробити собі чубчик.

Катерина Кухар вийшла на звʼязок після чуток про розлучення зі Стояновим

Варто зауважити, що подружжя справді не ділиться спільним контентом в соціальних мережах, не згадують одне одного у блогах, а згодом взагалі відписалися від сторінки своєї половинки. Саме з цих вагомих причин прихильники пари припустили, що вони більше не разом.

Після всіх чуток та обговорень щодо цієї теми, Катерина Кухар вирішила дати свій коментар. Стурбовані прихильники почали закидати балерину питаннями, що сталося у стосунках з її чоловіком та чи разом подружжя зараз.

У новому дописі свого Instagram Катерина Кухар попросила фанів не хвилюватися, а краще подарувати свою посмішку новому дню та слухати якісну українську музику. Як бачимо, ніякої конкретики, пояснень чи спростувань зірка балету не надала.

Утім, ніколи нічого не відбувається просто так, і всі дії пари вказують, що у їхніх стосунках негаразди. Чи справді Катерина та Олександр розлучилися – питання, яке досі залишається відкритим, а сам чоловік взагалі ніяк не коментує цю інформацію.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.