Усі жінки, до яких Сергій Притула нерівно дихав чи дихає: Фреймут, Єфросиніна, Леся Нікітюк і дві дружини

Український шоумен, а нині громадський діяч Сергій Притула має достатньо цікаве особисте життя, адже ширилося чимало розмов про його романи під час телевізійної кар'єри.

Спочатку до основних підозр вважати, що Сергій Притула має службовий роман, наштовхнула його прекрасна взаємодія з колегою, головною ревізоркою країни Ольгою Фреймут.

Колишній телеведучий Притула прекрасно ладив з донькою Фреймут Златою Мітчелл, а ще телевізійна парочка жартувала одне з одним та демонструвала “хімію” на спільних проєктах. Утім, знаменитості ніяк не коментували чутки про свої нібито стосунки, а чорна кішка між ними пробігла, коли Ольга покинула Сергія та пішла працювати з Нового каналу на 1+1. З того часу дружніх та хороших зв’язків вже було не повернути.

Сергій Притула та Оля Фреймут
Сергій Притула та Оля Фреймут

Підозри вважати, що нині волонтер Сергій Притула мав романтичні стосунки на роботі, додала відома українська телеведуча Маша Єфросиніна. Однак зауважимо, що Сергій називає Машу не просто колегою, а хорошою подругою, з якою через тривожні часи в Україні, бачиться рідко. Тож, шанувальників зірок настигла хибна думка про їхні романтичні зв’язки.

Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна

До речі, сама Єфросиніна не боїться публічно зізнаватися у почуттях до Сергія, захоплюючись його волонтерською діяльністю, чим знову провокує громадян на ряд підозр.

Не тільки Маша Єфросиніна збереглася у Сергія Притули як хороша подруга. Колега по зніманнях шоу “Хто зверху?” Леся Нікітюк теж додавала мастила до вогню. Так, вже не раз зірки своїми поглядами, обійманнями, теплими висловлюваннями натякали, що не є байдужими одне до одного. Проте зараз їхні професійні шляхи розійшлися, а дружні та теплі стосунки, без будь-яких натяків на роман, залишилися.

Скільки років разом Притула та Нікітюк
Сергій Притула та Леся Нікітюк

Офіційні дружини Сергія Притули

Насправді ж ведучий та волонтер Сергій Притула наразі одружений вдруге, і його обраницями стали жінки не з шоу-бізнесу. Спочатку чоловік перебував у шлюбі з Юлією Андрійчук, з 2007-2013 рік. Колишня дружина подарувала йому першого спадкоємця Дмитра. Зірка зізнавався, що після розірвання стосунків залишився з ексдружиною в хороших та дружніх відносинах.

Юлія Андрійчук із сином від Сергія Притули

Вдруге одружитися Сергій Притула наважився влітку 2015 року. Його обраницею стала Катерина Сопельник, яка народила коханому двох доньок – Соломію у 2017-му та Стефанію у 2021-му. В травні цього року родина повідомила, що мала свято, оскільки молодша донька Стефанія зустріла свої 2 роки. Батьки не приховують, що дівчинка, попри свій вік, вже має крутий та міцний характер.

Сергій Притула з дружиною Катериною

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.