23-річна дружина Остапчука Катя Полтавська розповіла про свій раціон до шлюбу з ведучим: мівіна з хлібом

Катерина Полтавська до стосунків з відомим шоуменом Володимиром Остапчуком була зовсім не медійною особистістю, а тепер спілкується з підписниками свого блогу, відповідаючи на їхні питання.

Після того, як українська публіка дізналася про третій союз Володимира Остапчука з Катею Полтавською, відразу зросла цікавість до її персони, оскільки спочатку вона не була представницею шоу-бізнесу.

Так, 23-річна журналістка Полтавська переконує, що ніколи не вела публічного життя, не мала свій блог в соціальній мережі Instagram, а ще зовсім не цікавилася життям Володимира Остапчука. Щобільше, молода дружина ведучого зізналася, що уникала знаменитість після їхньої першої зустрічі, тож “метеликів” в животі, коли його побачила, не відчула.

Катерина Полтавська
Катя Полтавська розповіла про свій раціон до шлюбу з ведучим

Днями Катерина Полтавська продовжила комунікацію зі своєю аудиторією в Instagram, відповідаючи на ряд запитань. Зокрема, один з користувачів мережі поцікавився у блогерки, чи були періоди в її житті, коли вона залишалася зовсім без грошей. Катя відповіла, що такого не було, але був період, коли їла мівіну та хліб.

“Ну щоб зовсім нічого – не було, але період мівіни з хлібом був”, – зізналася Полтавська.

Катя Полтавська розповіла про свій раціон до шлюбу з ведучим

Нагадаємо, що український шоумен Володимир Остапчук перед стосунками з журналісткою Катериною Полтавською розлучився з нотаріусом Христиною Горняк у 2022 році. Експодружжя не повідомляло публіці причину свого розлучення, а зараз викриваються все нові деталі.

Колишні ніяк не можуть поділити будинок, який разом придбали у шлюбі, а також шанувальники припустили, що Володимир, бувши ще у шлюбі з Христиною, їй зраджував з Катериною. Підтверджень чи спростувань цим здогадкам ведучий не надавав.

Схожі статті

Що відомо про нового обранця Соломії Вітвицької – блогер розкрив неприємні деталі любовного роману зірки 1+1

Соломія Вітвіцька нарешті показала свого нового загадкового коханого. Поки колеги та фанати вітають знаменитість, у Мережі спливли деякі не зовсім приємні подробиці їхнього роману.

У його міцних обіймах: у Мережі випливло свіже фото Олега Винника з жінкою – вона давно його обожнює

Український співак Олег Вінник, який уже два роки веде непублічне життя, з'явився на новій фотографії його відданої прихильниці. Такий подарунок вона зробила собі сама.

Наталія Могилевська розбила серця зізнанням про важку хворобу кісток: “Потрібна термінова операція”

За 30 років активної роботи в українському шоу-бізнесі Наталія Могилевська встигла завести безліч друзів, і навіть втратити деяких з них. Зараз вже ведеться боротьба за життя ще одного.

Як розрахувати, скільки води треба пити в день для схуднення: Аніта Луценко розсекретила точну формулу

Зірка "Зважені та щасливі" фітнес-тренер та експерт з харчування Аніта Луценко розробила програму, яка допоможе схуднути без особливих зусиль. Важлива тема – вода, але є деякі нюанси.

Від колишньої Лорак не залишилося й сліду: що зробила з обличчям московська співачка – іспанцю подобається

За два роки співачка Ані Лорак змінилася до невпізнання. Навіть віддані шанувальники із Москви вважають, що це вже перебір. Що зробила зі своїм обличчям артистка?

Колишній чоловік Соломії Вітвіцької Кочатков прокоментував її фото з новим обранцем: такого ніхто не чекав

Телеведуча Соломія Вітвіцька вперше поділилась спільною світлиною з новим обранцем. Окрім шанувальників, на знімок неочікувано відреагував й ексчоловік зірки, режисер Влад Кочатков