Репяхова зізналася, що рідко отримувала сюрпризи від чоловіка Віктора Павліка: “Не знаю, що на нього найшло”

Блогерка Катерина Репяхова, яка є дружиною відомого українського співака Віктора Павліка розповіла, як часто отримує сюрпризи від чоловіка. Цього разу дівчина й не очікувала подарунку від коханого.

В медійному просторі бізнесвумен Катерину Репяхову прийняли за щирість, оскільки її контент в соціальній мережі Instagram наповнений не лише щасливою картинкою життя. Блогерка не раз виходила на зв’язок зі сльозами, пригніченим станом та повною втомою. Вона не приховує, що не є ідеальною мамою для 2-річного сина Михайла, тому часто стикається з рядом трудностей від долі.

Відомий український артист Віктор Павлік одружився вчетверте у 2020 році, і не можна сказати, що його вибір відразу полюбився публіці. Так, подружжя має різницю у 28 років, але, попри неприйняття суспільства, далі будували свої стосунки та зіграли весілля. Через рік у пари народився синочок Михайло, який для Катерини став первістком, а для Віктора четвертою дитиною.

Віктор Павлік розповів, що переживає через вік
Катерина Репяхова та Віктор Павлік з сином Михайлом

Днями блогерка Катерина Репяхова поділилася зі своєю аудиторію в Instagram ще одним фактом з їхнього сімейного життя. Дружина співака отримала від нього приємний сюрприз, і зізналася, що геть зовсім цього не очікувала. Розповіла, що це був 3 сюрприз за 8 років, тож таких подарунків Катя від Віктора отримує не так часто:

“Вчора мені чоловік зробив сюрприз. Подарунок, про який нічого не казав. Це 3 сюрприз за 8 років. Останній сюрприз він мені робив у 2016 році. Не знаю, що на нього найшло. Але була в приємному шоці”, – розповіла блогерка.

Репяхова зізналася, що рідко отримувала сюрпризи від чоловіка Віктора Павліка

Робимо висновок, що бізнесвумен від отриманого презенту мала багато позитивних емоцій, утім, що це був за сюрприз, вона з користувачами мережі не поділилася.

Схожі статті

Репяхова вирішила не приховувати правду і розповіла про кредит на 700 тисяч гривень: оплачує його не Павлік

Молода дружина знаменитого українського виконавця Віктора Павліка Катерина Репяхова розповіла про те, як насправді живе, і які борги має. Дівчина виплачує їх самостійно.

Дан Балан повернувся в обійми жінки, яку поставив вище Тіни Кароль: вона завжди буде його любити, хай там що

Знаменитий молдавський виконавець Дан Балан вразив мережу великим поверненням на батьківщину. Зірка вперше за 5 років виступає в Кишиневі. Деталі в статті.

Купувала йому “Армані”: мама Камалії розповіла про особисте життя доньки до зустрічі з мільярдером Захуром

Відома українська виконавиця Камалія не завжди була дружиною пакистанського мільярдера. Був час, коли жінка сама платила за недешеві примхи коханого.

Полякова стане багатодітною матір’ю? Співачка заговорила про третю дитину та зробила зізнання про вагітність

Оля Полякова вперше за довгий час заговорила про можливість народити третю дитину та вразила своїм ставленням до даного питання. Невже будуть пологи?

Суханов показав, як Тоня Матвієнко тримається після втрати матері: співала душею без музики і мікрофона

Український журналіст та ведучий Олексій Суханов висловив своє захоплення співачкою Тонею Матвієнко, оскільки вона показала професіоналізм та відданість улюбленій справі.

“Правда розкрилася, тому йому з цим жити”: чому Маша Єфросиніна не хоче навіть згадувати про Юрія Горбунова

Знаменита українська телеведуча Маша Єфросиніна прокоментувала свої стосунки з Юрієм Горбуновим, а також розповіла, що сталося, коли вона написала гнівну публікацію про нього.

“Немає можливості купувати”: Повалій зізналася, що їй немає де жити та розповіла про фінансові труднощі

Знаменита українська співачка Таїсія Повалій, яка 24 лютого обрала сторону ворога, вразила зізнанням про те, що насправді грошей в неї немає.

Надя Дорофєєва розповіла про найдорожчий подарунок, який отримувала від чоловіка Михайла Кацуріна

Українська співачка Надя Дорофєєва відверто розповіла, який найдорожчий подарунок отримувала в стосунках від чоловіка, українського ресторатора Міші Кацуріна.

Колишня дружина Остапчука Христина Горняк відповіла, чи вирішили щось зі спільним майном – повернула своє?

Колишня дружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріус Христина Горняк прокоментувала питання поділу будинку, який було придбано у шлюбі та належить їм обом.