Колишня фаворитка Потапа знялася в серіалі Netflix: яку роль виконала Андраде і до чого тут принцеса Діана

Колишня підопічна Потапа, співачка і ведуча з болівійським корінням Мішель Андраде знялася у відомому британському серіалі, який незабаром вийде на Netflix.

Колишня підопічна продюсерського центру Потапа та Ірини Горової, одна з найяскравіших виконавиць – Мішель Андреде, яка співає іспанською, українською, англійською та португальською мовами, похвалилася новим досягненням. Дівчина знялася у шостому сезоні популярного британського серіалу “Корона”, який вийде на Netflix у грудні.

Колишня фаворитка Потапа знялася в серіалі Netflix
Колишня фаворитка Потапа знялася в серіалі Netflix

Про це Мішель розповіла у своєму Instagram.

“НА NETFLIX! Я знялася у шостому сезоні культового серіалу Корону! Не можу досі у це повірити! Хтось дивиться Корону?”, – написала Андраде у коментарі, де оприлюднила фрагмент епізоду за своєю участю.

Нагадаємо, що в серіалі розповідається про життя Британської королівської родини, починаючи від юної Єлизавети та її чоловіка принца Филипа. Мішель Андраде зіграла в останньому сезоні, де розповідається про життя принцеси Діани та принца Чарльза, який зараз є королем Великобританії Карлом III. В епізоді, де з’являється українська артистка, йдеться про життя Діани після скандального розлучення, коли принцеса мала роман з єгипетським мільярдером Доді Аль-Файєдом. Андраде зіграла роль члена команди яхти – покоївки Б’янки, на якій мандрували закохані.

У фрагменті, оприлюдненому з мікроблогу, її героїня розмовляє з батьком Доді – Мохаммедом Аль-Файєдом, де повідомляє, що його син та принцеса Діана живуть в одній каюті.

В інтерв’ю РБК-Україна Мішель уже встигла розповісти, як вона потрапила на зйомки культового серіалу. Після початку війни артистка виявилася закордоном. Спочатку всі її сили були спрямовані на допомогу Україні та рідним, а коли зрозуміла, що все потроху налагоджується, то почала планувати своє життя.

Мішель Андраде засвітилася у серіалі "Корона"
Мішель Андраде засвітилася у серіалі “Корона”

“Я шукала контакти людей, які можуть допомогти у Європі. Так я познайомилася у Фейсбуці з кастинг-директором і надіслала їй резюме. Через деякий час вона повернулася до мене із пропозицією пройти кастинг у серіал “Корона”. Щиро кажучи, я дуже спокійно до цього поставилася. Після перших спроб мені направили підтвердження. Тоді я усвідомила, наскільки була щаслива приєднатися до такого масштабного проєкту”, – розповіла Андраде.

Схожі статті

МастерШеф 17 сезон 18 випуск від 03.05.2026: хто покинув шоу – “Злили самі себе”

Хто покинув МастерШеф-17 вже відомо. Судді назвали ім'я учасника і їхнє рішення викликало чималі дискусії в мережі. Усі деталі в нашому матеріалі.

59-річна Ольга Сумська вразила заявою про старшу дочку-москвичку Тоню: “Намагаюся…”

Ще 6 років тому Ольга Сумська та її дочки викликали у публіки здебільшого захоплення. Але у 2022-му все змінилося, і на родину звалилася чимала критика.

“Їй потрібна увага”: Сасанчин розповів про стосунки з екс-дружиною, яка народила від нього

Молодий виконавець та переможець "Голосу країни" Роман Сасанчин розповів, що зараз відбувається між ним та його колишньою дружиною Іванною.

36-річна Ксенія Мішина розповіла правду про своє майбутнє весілля: “Вийду заміж”

Знаменита акторка Ксенія Мішина порадувала своїх шанувальників неймовірним коментарем на рахунок особистого життя, і зокрема коханням і планами.

Офіційно – вже не пара! Потап та Настя Каменських оголосили про розлучення – “Коментарів не буде”

Одна з найпопулярніших пар українського шоу-бізнесу Настя Каменських та Потап після 20 років шлюбу офіційно оголосили про розлучення! Як реагують фанати та зіркові друзі?

Ксенія Мішина зробила заяву про народження 2-ї дитини в її родині: “Я піду в декрет”

Популярна українська акторка Ксенія Мішина вже багато років самотня матір. І публіка завжди засипає її компліментами на рахунок вихованості та талантів її сина.