Після розлучення з Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу залишався самотнім. Вже зовсім скоро в його житті з’явилася красуня Лілія Реус, яка так нагадувала колишню дружину бізнесмена зовнішнє. Жінок постійно порівнювали між собою але це дратувало усіх трьох.
2021-го підприємець зробив своїй дівчині пропозицію руки і серця. Сталося це в Туреччині після їхньої кризи у стосунках. А вже 2023-го влітку пара побралася. Після весілля сім’я рушила на батьківщину Мурата, взявши з собою маленьку дочку Лілії Олександру, а також дочку Мурата від Ані Лорак. Родина прекрасно провела час разом і здавалося, стала як ніколи близькою.
Мурат Налчаджиоглу не бачиться з донькою від Лілії Реус
![Як змінилося життя Лілії Налчаджиоглу з екс-чоловіком Ані Лорак](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/03/92cbea96-98d4-4493-9a64-43c76f915153.jpeg)
На день народження своєї падчерки Мурат зробив публікацію на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, в який сказав, що любить дівчинку усім серцем, завжди готовий підтримати її, прийти їй на допомогу та бути її справжньою сім’єю.
Але не пройшло і 4 місяців, як в мережі заговорили про розлучення пари. І підстави для цього виявилися доволі солідними: Лілія видалила з особистої сторінки статус дружини Налчаджиоглу, прибрала усі спільні фотографії з ним, а вже через декілька днів так само вчинив і бізнесмен, який, як виявилося взагалі був не в Україні. Тепер же їхні шляхи повністю розійшлися: Лілія опинилася разом з дочкою в Ірландії, і судячи з усього, взагалі не збирається повертатися.
![Мурат Налчаджиоглу зі своєю дівчиною та названою донькою](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/03/pro-kolyshnogo-lorak.png)
Мурат відмовляється коментувати своє особисте життя і наполегливо просить підписників не розпитувати його про те, що відбувається.
Втім, у аудиторії вже не залишається жодних сумнівів у правдивості новин. Тим паче, що Ані Лорак почала публічно підтримувати свого колишнього чоловіка та з’являється на його особистій сторінці регулярно.
Останні декілька тижнів бізнесмен провів у компанії своєї дочки Софії, яка змогла підняти йому настрій та підтримати батька у важкі часи.