Манікюр для жінок за 50: варіанти кольорів та дизайни від Ольги Сумської, Ірини Білик і Софії Ротару

Яскраві відтінки кольорів та складні орнаменти з віком вже втрачають свою актуальність. Яким має бути манікюр для жінок 50+, розкажемо на прикладі українських зірок.

Коли жінка переступає певний віковий рубіж, її макіяж стає більш натуральним, це стосується і нігтів. Професійні nail-стилісти вважають, що після 50-ти жінці варто уникати довгих нарощених нігтів, яскравих неонових покриттів і хитромудрого дизайну з великою кількістю блисків і каменів. Яскравий манікюр – це привілей для молодих. Більш дорослим жінкам необхідно відволікати увагу від рук, адже вони вже зазнали вікових змін.

Манікюр для жінок за 50
Манікюр для жінок за 50

На руках жінки 50+ краще будуть виглядать короткі або середні нігті мигдалеподібної, овальної форми або у формі м’якого квадрата. Що стосується відтінків, то майстри манікюру можуть запропонувати великий вибір спокійніших кольорів, які візуально омолоджують руки. До них можна віднести всі теплі бежеві та ніжно-рожеві відтінки.

Якщо подивитися на фотографії легендарної Софії Ротару, вона вже давно не користується яскравим гель-лаком.

Манікюр для жінок за 50
Манікюр для жінок за 50

Актриса Ольга Сумська також намагається не привертати уваги до кистей рук. Судячи з останніх фотографій, актриса віддає перевагу середній довжині нігтів та натуральними відтінками гель-лаку. Іноді робить класичний “френч”.

Манікюр для жінок за 50
Манікюр для жінок за 50

А ось співачка Ірина Білик, яка нещодавно почала співпрацювати з молодим талановитим стилістом Єгором Андрюшиним, час від часу фарбує нігті яскравим червоним гель-лаком, але форма нігтів завжди незмінна – м’який квадрат.

Манікюр для жінок за 50
Манікюр для жінок за 50

А раніше зірка носила лише яскраві кольори та довгі нігті!

Манікюр для жінок за 50
Манікюр для жінок за 50

Зверніть увагу, що всі з перелічених вище артисток, не носять довгих гострих нігтів, які зараз дуже популярні, а також відмовилися від дизайну зі складним художнім розписом і великою кількістю фурнітури. У моді природність та натуральність.

Схожі статті

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.

Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла про нового чоловіка в її житті: “Дуже милий моєму серцю”

Колишня дружина знаменитого українського телеведучого Володимир Остапчука Христина Горняк розповіла про нового чоловіка у своєму житті. Усі деталі в статті.

Старший на 10 років: з’явилося фото нового “покровителя” Мішель Андраде, якого вона ретельно приховує

Скандальний блогер розкрив головну таємницю колишньої підопічної Потапа співачки з бельгійським корінням - Мішель Андраде. Вона старанно приховувала це. Деталі нового роману артистки.