Дуже хочуть бути разом, але не можуть: Настя Каменських дала вичерпну відповідь про кохання до Потапа

Відома українська виконавиця Настя Каменських випустила нову композицію, в якій співає іспанською мовою про заборонене кохання. Усі деталі в статті.

Настя Каменських багато часу присвятила вивченню іспанської мови. Усе заради зміни репертуару. Артистка захотіла стати популярною у іспаномовних країнах, і навіть з’являлася там на телебаченні неодноразово.

Ба більше, у зв’язку з цим зірка ставила собі за мету отримати Греммі. Але доля внесла свої корективи, і після 24 лютого усі плани були поставлені на паузу.

Настя Каменських анонсувала нову пісню про любов

Лише нещодавно Настя повідомила про те, що презентує свою композицію, яку записала ще 2 роки тому.

Настя Каменських презентувала нову пісню про кохання

У новій роботі артистки йдеться про заборонене кохання. Пара знає, що не може бути разом, але головна героїня піддається думкам про об’єкт своїх зітхань.

Настя Каменських презентувала нову пісню про кохання

Примітно, що ця композиція виходить якраз у період, коли навколо Насті Каменських та її чоловіка Потапа дуже багато чуток. Подейкують, що їхньому шлюбу настав кінець.

Настя Каменських презентувала нову пісню про кохання

Обидва спростовують дану інформацію, втім глядачі ставляться до цього з недовірою, адже скільки в шоу-бізнесі було випадків, коли пара запевняла, що в них все добре, а потім з’ясовувалося, що це не так.

Настя Каменських презентувала нову пісню про кохання

“Саме заборонене кохання — завжди найсильніше, найчуттєвіше, найяскравіше! Ця пісня про закоханих, які дуже хочуть бути разом, але не можуть. Кожного разу, коли вони бачать одне-одного, всередині починає палати шалений вогонь пристрасті. Але є багато непереборних обставин, які не дають цій парі бути разом”, – розповіла Настя Каменських у своєму новому релізі.

У відеороботі артистка постає в двох образах – світлому і темному. Таким чином вона уособлює добро і зло. Окрім того у відеоряді Каменських переставляє шахи.

Виконавиця постає у доволі контрастних костюмах, які не схожі на її попередні експерименти з образами. Безумовно, шанувальникам буде неймовірно цікаво побачити артистку в новому амплуа.

Також деякі фанати можуть знайти натяк у кліпі на те, що зараз відбувається з артисткою та її шлюбом. Хоча насправді залишається лише здогадуватися, чи дійсно у Олексія та Насті все добре. Правду публіка дізнається лише тоді, коли зірки того самі захочуть.

Схожі статті