Оля Полякова відверто розповіла, чи готова стати бабусею в 44 роки: Маша залишиться без квартири в Бостоні

Українська співачка Оля Полякова відверто розповіла, чи готова стати бабусею у свої 44 роки. Артистка переконує, що її донька не збирається так рано народжувати.

У новому інтерв’ю, на яке зірку запросив ведучий та блогер Слава Дьомін Оля Полякова зізналася, чи задумувалася вона, що може стати бабусею в цей час. Інтерв’юер пригадав, що її бабуся няньчила онуку вже в 43 роки, тож було дуже цікаво почути ставлення до цього у самої артистки.

Маша Полякова поскаржилась на життя і навчання в Лондоні
Оля Полякова відверто розповіла, чи готова стати бабусею в 44 роки

Оля Полякова з емоціями відповіла, що не думала про це та й не бачить себе бабусею в 44 роки. Щобільше, вона впевнена, що 18-річна донька Маша не збирається так рано народжувати.

“Ні, я про це не думаю. Це тупість. Моя дитина не збирається робити з мене бабусю, а якщо збирається, то збирай манатки, Машо, ніякої квартири ти в Бостоні не получиш, будеш сама розбиратися, бабусею вона мене зробить, я тебе зроблю”, – з гумором відповіла співачка.

Слава Дьомін поцікавився в Полякової, чим зараз займається її донька. Знаменитість розповіла, що Маша знову зробила свій бенд. Додала, що вона дуже самостійна та талановита.

Оля пригадала, що старша донька сама вступила до вишу в Берклі, який вважають найкращим музичним ВНЗ у світі. Розповіла, що туди 100 тис. людей вступають, а беруть лише тисячу з них. Ба більше, Маша не просто вступила, а й вибила собі стипендію, тому зіркова мама справді пишається досягненнями своєї дитини.

Маша Полякова
Оля Полякова відверто розповіла, чи готова стати бабусею в 44 роки

Поки Маша чекає початку зимової сесії, вона активно займається творчістю. За словами Олі, донька зібрала свій бенд, який грає панкрок, а також вони записали україномовні пісні та вже дають свої концерти.

Згадала, як у Маші був концерт, а разом з тим у неї з жовчного пішов камінь. Далі її забрали до лікарні, утім, дівчина сказала, що їй треба виступати, тому лікарі відпустили доньку Полякової на дві години. Після цього випадку співачка порівняла свою дитину із собою, оскільки Полякова завжди встає і їде до людей при будь-якому своєму діагнозі.

Схожі статті

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.

Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла про нового чоловіка в її житті: “Дуже милий моєму серцю”

Колишня дружина знаменитого українського телеведучого Володимир Остапчука Христина Горняк розповіла про нового чоловіка у своєму житті. Усі деталі в статті.

Старший на 10 років: з’явилося фото нового “покровителя” Мішель Андраде, якого вона ретельно приховує

Скандальний блогер розкрив головну таємницю колишньої підопічної Потапа співачки з бельгійським корінням - Мішель Андраде. Вона старанно приховувала це. Деталі нового роману артистки.