У Мережі періодично з’являються чутки про те, що одна з найбільш обговорюваних пар в українському шоубізнес Настя Каменських та Потап на межі розлучення. Так, наприклад, напередодні радіоведучий Артур Адамов, а також скандальний блогер Богдан Беспалов, який стверджує, що знає всі секрети зірок, почали одночасно розповсюджувати на своїх каналах у YouTube інформацію, що Потап та Каменських давно не живуть разом. Настя залишається в Україні і мешкає в будинку під Києвом разом зі своєю собакою Мі-мі, а Потап закордоном. Вони стверджують, що рішення про розлучення вже ухвалено, проте з особистих причин пара про це офіційно не оголошує.
![Настя Каменських та Потап](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/11/mycollages-2023-11-27t133100.689.jpg)
Однак, якого було здивування фанатів, коли Потап та Настя, як ні в чому небувало, засвітилися разом і не десь, а в Маямі (США). Так, у мікроблозі Потапа з’явилися фото та відео, де він супроводжує дружину у студії одного з місцевих телеканалів. Як з’ясувалося, цього вечора Настя презентувала на телебаченні свою нову пісню іспанською мовою під назвою Tu y Yo.
“Знову на шляху до міжнародного розділу розважального життя шоубізнес. Ми виготовляємо, творимо, розвиваємо музыку по всьому світу. Київ, Одеса, Барселона, Мадрид, Лондон та Колумбія. Дивіться мене”, – підписав відео Потап.
![Потап та Настя Каменських несподівано удвох засвітилися у Маямі](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/11/mycollages-2023-11-28t113651.614.jpg)
Аналогічні фото та відео з’явилися і в мікроблозі Каменських, проте свого чоловіка-продюсера співачка показувати не стала. Тільки на одному відео в “сториз” можна помітити, як Потап вдалині йде за нею коридором та скромно стоїть осторонь під час її інтерв’ю.
![Потап та Настя Каменських несподівано удвох засвітилися у Маямі](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/11/mycollages-2023-11-28t113233.719.jpg)
Також на знімках не побачите й українського хореографа Влада Яму, який після початку війни в Україні втік разом із родиною в Маямі, де намагається збудувати нове життя. Певно, зустріч колишніх колег так і не відбулася. А що ти скажеш із цього приводу?