Колишня дружина Остапчука Горняк розповіла про свій діагноз та мотивацію щодо операції: “Я в групі ризику”

Колишня дружина українського шоумена Володимира Остапчука Христина Горняк розповіла про свій діагноз та операцію. Жінка піддалася сумнівам, чи потрібне їй зараз це втручання.

Нотаріус Христина Горняк відверто поділилася з шанувальниками своїм діагнозом та розповіла, що їй робитимуть операцію з видалення хворої нирки. За словами Христини, лікар Крістіан запевняє, що вона не має показань робити операцію терміново.

Крім того, жінка може спокійно жити й без втручання, оскільки вона давно функціонує з однією ниркою. Утім, блогерка все ще перебуває в групі ризику, особливо, коли може виникнути якесь запалення.

Зауважимо, що юристка стривожена зовсім іншим питанням. Медики попередили, що перш ніж жінка плануватиме народити свого малюка, їй потрібно видалити цю нирку, оскільки вона може стати перешкодою. Тому, для Христини цей фактор став основним, чому варто наважуватися на операцію.

Каже, що лікар Крістіан не вважає, що хвора нирка може впливати на перебіг її вагітності, але є ризик при виникненні інфекцій, якщо вчасно їх не побачити. Фахівець додав, що Христина повністю здорова людина, яка може жити, виключаючи тільки екстремальний спорт, а ще їй доведеться раз на 6 місяців перевіряти кров та здорову нирку.

Син Софії Ротару кинув оком на Христину Горняк
Горняк розповіла про свій діагноз та мотивацію щодо операції

Після консультації у лікаря нотаріус почала вагатися, чи потрібна їй зараз ця операція, адже вона не є терміновою, і це ніяк не впливає на загальне самопочуття. Але дата операції вже назначена, тож, імовірніше за все, Христина таки наважиться на хірургічне втручання.

Нагадаємо, що цього літа Христина Горняк повідомила прихильникам про свій діагноз, який має назву гідронефроз 4 ступеня, атрофія лоханок лівої нирки. Вона перестала функціонувати, однак на якість життя блогерки це не впливає.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.