Суханов висловився про дочку Ольги Сумської Паперну, яка обрала замість сімʼї москву: “Як з цим живе”

Знаменитий український телеведучий Олексій Суханов вкотре публічно висловився про дочку Ольги Сумської, яка залишилася жити в російській федерації після 24 лютого.

24 лютого Ользі В’ячеславівні Сумській довелося дуже непросто. Цей день став для акторки найчорнішим, адже окрім подій в Україні у зірки сталося особисте горе: з життя пішла її матір Ганна Іванівна Опанасенко-Сумська, яка не витримала гіркої правди.

Акторку українського театру сім’я була вимушена ховати у екстремальних умовах. Попрощатися з нею приїхали усі близькі, але серед присутніх не було онучки Антоніни Паперної. Жінка на той момент знаходилася разом зі своїм чоловіком та дітьми у Москві.

Молода акторка ще 8 років тому активно говорила про свою мрію отримати російське громадянство. Ольга В’ячеславівна захищала дочку. Мовляв, це бажання ніяким чином не корелюється з політичною обстановкою. Просто спадкоємиця артистки хотіла працювати у певному театрі, і для цього їй необхідно було отримати паспорт.

Олексій Суханов розповів, що думає про дочку Ольги Сумської Паперну

Дочка Ольги Сумської Тоня Паперна пішла на зраду
Олексій Суханов розповів, що думає про дочку Ольги Сумської Паперну

В якийсь момент Тоня навіть зневірилася, адже громадянство їй давати не хотіли. Врешті-решт, вихід знайшовся: дівчина вийшла заміж за російського актора і народила від нього дітей. Станом на 24 лютого українці очікували, що вона як і її колеги заявить про свою позицію, але дочка Ольга Сумської продовжувала мовчати.

Після цього послідував хейт. Антоніна відреагувала швидко і вже через декілька днів закрила свою особисту сторінку в соціальній мережі Instagram для жителів України. Спочатку вона виходила на червоні доріжки в Москві, а згодом взялася активно зніматися в кіно. У той самий час її матір Ольга В’ячеславівна була вимушена пояснювати журналістам, що Антоніна просто потрапила у безвихідну ситуацію, але усім серцем вболіває за свою батьківщину.

Коли стало зрозуміло, що дії дівчини та слова її матері просто не поєднуються у якусь раціональну картину, акторка заявила, що більше не буде намагатися виправдати свою дочку, адже це не етично по відношенню до співгромадян.

Натомість її добрий знайомий Олексій Суханов нещодавно дав новий коментар на цей рахунок.

“Я не знаю, як із цим живе Оля Сумська. Але дочка доросла, сама має нести відповідальність за свої вчинки. От кажуть, що діти за батьків не відповідають. Мені здається, що батьки за дітей – теж. Як соціальний ведучий, можу навести багато прикладів, коли в дитину вкладаєш, але отримуєш протилежний результат. Таке буває. Я не засуджую Олю і не покладаю на неї провину за те, що так сталося з її дочкою”

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.