Як виглядає пам’ятник на могилі сина Віктора Павліка: чоловік Катерини Репяхової прикрасив все віночком

Український співак Віктор Павлік днями побував на могилі свого сина Павла Павлика, життя якого обірвалося через страшну хворобу у віці 21 рік 3 роки тому.

Щороку у грудні український співак Віктор Павлік обов’язково відвідує свого покійного сина Павла, життя якого обірвалося три роки тому через важку хворобу. За традицією артист замовляє вінок із новорічними іграшками та привозить його на могилу.

Фото могили сина Віктора Павлыка в минулому році
Фото могили сина Віктора Павлыка в минулому році

Так, у мікроблозі Павліка з’явився свіжий знімок, на якому можна побачити засніжений пам’ятник із білого граніту із надгробним написом у віршах та останньою фотографією сина. Цього разу артист також привіз великий вінок із свіжих гілок ялинки, прикрашений новорічними іграшками та іншою святковою атрибутикою. Жодних коментарів Павлік не залишив, просто зробив фотографію та опублікував у “сториз” свого блогу.

Віктор Павлік показав засніжену могилу сина
Віктор Павлік показав засніжену могилу сина

До речі, у третю річницю смерті середнього сина у серпні 2023 року, співак оприлюднив допис, де зібрав усі фотографії Павла Павлика від самого дитинства до останніх днів. Тоді він теж був небагатослівним. Вказав дату народження та смерті сина, зазначив, що його немає вже 3 роки.

“Сьогодні 3 роки, як ти в кращих світах, сину… Мій Янгол”, – написав артист.

Нагадаємо, що, крім покійного Павла, у Віктора Павліка ще троє дітей. Старший син Олександр пішов стопами батька і став артистом, дочка Христина веде непублічний спосіб життя. Зрідка у мікроблозі батька з’являються її фотографії разом із сином – онуком Павліка. Молодшого Михайла йому народила четверта дружина – блогер та засновниця дитячого бренду одягу Катерина Репяхова.

Покійній Павло народився від третьої дружини артиста – танцівниці Лариси Созаєвої. У 2018 році після того, як у хлопця почали відмовляти ноги, у нього діагностували рак хребта. Незважаючи на те, що син Віктора Павліка на початку намагався боротися зі страшною хворобою – пройшов 18 курсів хіміо та променевої терапії, тривалу реабілітацію, яка дала тимчасове полегшення, хвороба так і не відступила.

Віктор Павлік із сином Павлом
Віктор Павлік із сином Павлом

Наприкінці червня 2020-го Павло відмовився від подальшого лікування, а в серпні 2020 року Павло Павлик помер у віці 21 рік. Артист досі тяжко переживає втрату сина.

Схожі статті

Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла про нового чоловіка в її житті: “Дуже милий моєму серцю”

Колишня дружина знаменитого українського телеведучого Володимир Остапчука Христина Горняк розповіла про нового чоловіка у своєму житті. Усі деталі в статті.

Старший на 10 років: з’явилося фото нового “покровителя” Мішель Андраде, якого вона ретельно приховує

Скандальний блогер розкрив головну таємницю колишньої підопічної Потапа співачки з бельгійським корінням - Мішель Андраде. Вона старанно приховувала це. Деталі нового роману артистки.

Ярославський не пасе задніх після того як Мартиновська закрутила новий роман: “Прийшлось знайти іншу й собі”

Поки Мартиновська ділилася подробицями нових стосунків, Ярославський не гаяв часу та продемонстрував шанувальникам світлину зі своєю обраницею. Такого підписники фотоблогу не очікували побачити.