29-річна Катерина Репяхова, яка є четвертою дружиною найпопулярнішого українського співака Віктора Павлика, дівчина дуже активна. Крім обов’язків концертного директора свого чоловіка, вона є власницею дитячого бренду одягу, а також успішно розвиває свій блог у Instagram, який вже налічує понад 210 тисяч підписників, які з цікавістю стежать за життям знаменитої родини.
За день у мікроблозі Репяхової виходить по кілька “сториз”, де вона докладно розповідає про свої поточні справи, ділиться проблемами, а також хвалиться новими досягненнями та покупками. Особливе місце у блозі Катерини займають фотосесії, які відбуваються із завидною регулярністю. Лише за останні півроку їх можна нарахувати близько десяти.
![Фотосесії Катерини Репяхової](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/12/mycollages-2023-12-08t200321.873.jpg)
![Фотосесії Катерини Репяхової](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/12/mycollages-2023-12-08t200342.025.jpg)
![Фотосесії Катерини Репяхової](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/12/mycollages-2023-12-08t200408.001.jpg)
![Фотосесії Катерини Репяхової](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/12/mycollages-2023-12-08t200509.036.jpg)
Зазначимо, що кожного разу Катя з’являється у кадрі у новому образі. Так, сьогодні, 8 грудня, родина Павликів вирушила на чергову сімейну фотозйомку.
![Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова вразила новим іміджем](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/12/mycollages-2023-12-08t200159.398.jpg)
Причіпурившись у стилістів, Катерина вирушила до студії, де кілька фото зробила разом із чоловіком та сином, а частину позувала сама.
![Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова вразила новим іміджем](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/12/mycollages-2023-12-08t200255.304.jpg)
У кадрі молода дружина Павлика з’явилася у досить незвичайному для себе образі. На ній була чорна коротка сукня з бахромою та об’ємний сірий жакет, які були доповнені щільними червоними колготами та босоніжками на шпильці. Ще однією яскравою деталлю був червоний берет. В руках у Каті був величезний букет із ялинкових гілок. Судячи з усього, зйомка була присвячена Різдву.
Зазначимо, що Катерина виглядала дуже стильно, майже як француженка і навіть крутіше. А що ти скажеш із цього приводу?