“Це зіпсувало наші стосунки”: 34-річний співак Позитив розповів, чи були зради між ним та колишньою дружиною

Український репер Позитив розкрив таємничу причину свого розлучення. Виявляється, виконавець зовсім не святий та має декілька скелетів у шафі.

Український репер Олексій Позитив розлучився з дружиною у 2020 році. Чоловік був одружений понад 8 років на Анні Андрійчук. Проте, шлюб зірки дав тріщину. Це була прикра звістка для шанувальників, адже зі сторони пара виглядала щасливою.

За декілька років, після розлучення, чоловік відповів на незручні питання про їх шлюб. Під час інтерв’ю Славі Дьоміну, виконавець відверто розповів, чи були зраду у його подружніх стосунках.

Позитив розповів про особисте
Позитив розповів про особисте

Співак запевнив, що фізичних зрад не було. Проте, не все так гладко. Чоловік зізнався, що мав платонічні відносини з іншою (або з іншими). Він переписувався з жінками й вважає це моральною зрадою. Але, за словами зірки, фізично зрадити він би не зміг, адже поважає жінку з якою прожив 8 років.

“До фізичної зради не доходило нічого, але коли твоя жінка читає таку фігню, вона думає, що все було. Я поважаю себе і поважаю дружину, тому не думаю, що таке могло бути”, – розповів Олексій.

Позитив розповів про зради у шлюбі
Позитив розповів про зради у шлюбі

В свою чергу, дизайнерка розповіла про причини розтавання з чоловіком. У програмі “ЖВЛ” вона зізналася, що стосунки розпалися через різні інтереси та життєві цілі. Обидва партнери тяжко переживали розтавання, багато говорили та плакали. Але все ж таки прийняли рішення про розлучення.

Ми з ним зустрілися, багато плакали. Але ми розуміли, що нам треба відпускати одне одного”, – поділилася Аня.

Позитив розкрив причину свого розлучення
Позитив розкрив причину свого розлучення

Рік тому, репер зізнався, його серце не порожнє, а місце колись коханої дружини вдалося завоювати іншій. Особистість дівчини співак залишив у таємниці, проте розповів, що вона працює у сфері шоубізнесу.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.