Хостікоєв наважився розкрити правду і розповів про їхню з Сумською сімʼю: “Недолугий контракт тримає”

Відомий український актор театру та кіно Анатолій Хостікоєв вперше за багато років дав ексклюзивний коментар про роботу та конфлікти всередині даної сфери.

Зі своєю майбутньою дружиною Анатолій Хостікоєв познайомився в молодості, коли тільки проходив процес становлення відомим актором. Обидва були неймовірно вродливими вже на той час. Обидва подавали великі надії. Втім, доля їх розвела, для того, щоб звести через багато років, у той період, коли в них дійсно могло щось вийти.

Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв на сцені театру
Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв на сцені театру

Але безумовно увесь цей час вони пересікалися. Як ніяк, але спільна сфера діяльності зіштовхувала їх у різних виставах та проєктах. Обидва вже давно не знімаються в кіно, а зайняті в театрі. Ба більше, Анатолій Хостікоєв вважає, що в Україні кінематографія померла.

Анатолій Хостікоєв розповів про проблеми в театрі

Але і в театральній сфері не обходиться без проблем. Хоча ззовні здається, що у трупах все в порядку і члени колективу між собою доволі дружні, виявляється, сім’я Хостікоєва та Сумської потерпають від певних нюансів.

Син Наталії Сумської і Анатолія Хостікоєва показав свою машину
Анатолій Хостікоєв розповів про проблеми в театрі

Стається це через конкуренцію та конфлікти між цілими акторськими династіями. Як відомо, Хостікоєв є династичним актором, і Сумська також може похвалитися предками, які присвятили своє життя мистецтву. Але навіть злиття цих сімей, не допомагає їм у конфронтаціях. Так, нещодавно Анатолій Хостікоєв розповів про те, через які складнощі їм разом доводиться проходити.

“Акторська династія – це унікальне явище. Колись у пошані були династії шахтарів, сталеварів, землеробів. Про це писали, складали пісні, ставили спектаклі. І цілком справедливо. Акторська ж династія викликала ворожість і застереження”

Зараз актор має серйозні проблеми у стосунках з Богомазовам. І все сталося лише через те, що Хостікоєв мав необережність висловитися про режисера театру. Так, чоловік заявив, що Богомазов не є генієм, і це зачепило творця.

“Так ось, ця “династія” – керуюча, хоч і театральна. А династія Хостікоєва-Сумської – акторська. Безправна! Тому що актор у театрі залежить від усіх, ще й недолугий контракт тримає акторське братство у покорі”

У своєму коментарі актор також пригадав, що колись його дружині довелося дуже нелегко саме через її походження. Виявляється, Наталія Сумська зустріла набагато більше перепон на шляху до своєї мрії, ніж інші студенти саме через упередження приймальної комісії, що виникло через її прізвище.

Схожі статті

Стосунки в прямому ефірі: ведучі “Сніданку з 1+1” Шовкопляс і Гордєєв стали найкрасивішою парою телеекранів

Шовкопляс і Гордєєв регулярно діляться спільними фотографіями, на яких вони щасливі та задоволені. Вони гармонійно поєднуються в кадрі. Тому не дивно, що багатьом їхня пара видається ідеальною.