Хостікоєв наважився розкрити правду і розповів про їхню з Сумською сімʼю: “Недолугий контракт тримає”

Відомий український актор театру та кіно Анатолій Хостікоєв вперше за багато років дав ексклюзивний коментар про роботу та конфлікти всередині даної сфери.

Зі своєю майбутньою дружиною Анатолій Хостікоєв познайомився в молодості, коли тільки проходив процес становлення відомим актором. Обидва були неймовірно вродливими вже на той час. Обидва подавали великі надії. Втім, доля їх розвела, для того, щоб звести через багато років, у той період, коли в них дійсно могло щось вийти.

Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв на сцені театру
Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв на сцені театру

Але безумовно увесь цей час вони пересікалися. Як ніяк, але спільна сфера діяльності зіштовхувала їх у різних виставах та проєктах. Обидва вже давно не знімаються в кіно, а зайняті в театрі. Ба більше, Анатолій Хостікоєв вважає, що в Україні кінематографія померла.

Анатолій Хостікоєв розповів про проблеми в театрі

Але і в театральній сфері не обходиться без проблем. Хоча ззовні здається, що у трупах все в порядку і члени колективу між собою доволі дружні, виявляється, сім’я Хостікоєва та Сумської потерпають від певних нюансів.

Син Наталії Сумської і Анатолія Хостікоєва показав свою машину
Анатолій Хостікоєв розповів про проблеми в театрі

Стається це через конкуренцію та конфлікти між цілими акторськими династіями. Як відомо, Хостікоєв є династичним актором, і Сумська також може похвалитися предками, які присвятили своє життя мистецтву. Але навіть злиття цих сімей, не допомагає їм у конфронтаціях. Так, нещодавно Анатолій Хостікоєв розповів про те, через які складнощі їм разом доводиться проходити.

“Акторська династія – це унікальне явище. Колись у пошані були династії шахтарів, сталеварів, землеробів. Про це писали, складали пісні, ставили спектаклі. І цілком справедливо. Акторська ж династія викликала ворожість і застереження”

Зараз актор має серйозні проблеми у стосунках з Богомазовам. І все сталося лише через те, що Хостікоєв мав необережність висловитися про режисера театру. Так, чоловік заявив, що Богомазов не є генієм, і це зачепило творця.

“Так ось, ця “династія” – керуюча, хоч і театральна. А династія Хостікоєва-Сумської – акторська. Безправна! Тому що актор у театрі залежить від усіх, ще й недолугий контракт тримає акторське братство у покорі”

У своєму коментарі актор також пригадав, що колись його дружині довелося дуже нелегко саме через її походження. Виявляється, Наталія Сумська зустріла набагато більше перепон на шляху до своєї мрії, ніж інші студенти саме через упередження приймальної комісії, що виникло через її прізвище.

Схожі статті

Що відомо про нового обранця Соломії Вітвицької – блогер розкрив неприємні деталі любовного роману зірки 1+1

Соломія Вітвіцька нарешті показала свого нового загадкового коханого. Поки колеги та фанати вітають знаменитість, у Мережі спливли деякі не зовсім приємні подробиці їхнього роману.

У його міцних обіймах: у Мережі випливло свіже фото Олега Винника з жінкою – вона давно його обожнює

Український співак Олег Вінник, який уже два роки веде непублічне життя, з'явився на новій фотографії його відданої прихильниці. Такий подарунок вона зробила собі сама.

Наталія Могилевська розбила серця зізнанням про важку хворобу кісток: “Потрібна термінова операція”

За 30 років активної роботи в українському шоу-бізнесі Наталія Могилевська встигла завести безліч друзів, і навіть втратити деяких з них. Зараз вже ведеться боротьба за життя ще одного.

Як розрахувати, скільки води треба пити в день для схуднення: Аніта Луценко розсекретила точну формулу

Зірка "Зважені та щасливі" фітнес-тренер та експерт з харчування Аніта Луценко розробила програму, яка допоможе схуднути без особливих зусиль. Важлива тема – вода, але є деякі нюанси.

Від колишньої Лорак не залишилося й сліду: що зробила з обличчям московська співачка – іспанцю подобається

За два роки співачка Ані Лорак змінилася до невпізнання. Навіть віддані шанувальники із Москви вважають, що це вже перебір. Що зробила зі своїм обличчям артистка?

Колишній чоловік Соломії Вітвіцької Кочатков прокоментував її фото з новим обранцем: такого ніхто не чекав

Телеведуча Соломія Вітвіцька вперше поділилась спільною світлиною з новим обранцем. Окрім шанувальників, на знімок неочікувано відреагував й ексчоловік зірки, режисер Влад Кочатков