Зірки, на талант-шоу: Кароль та Барських засвітились у “Караоке на Майдані”, а MONATIK на “Х-Фактор”

Багато сучасних артистів здобули свою популярність через участь у талант-шоу. Для кого, досвід вокальних шоу та конкуренції зіграв важливу роль у побудові кар'єри?

Віталій Козловський

Виконавець, що нині боронить Україну від російської навали, Віталій Козловських брав участь не в одному, а у двох вокальних проєктах. Дебютом для нього стала програма “Караоке на майдані”. Підтвердив свою вдачу чоловік на шоу “Шанс”, де переміг з композицією “Чорнобривці”.

Козловський розповів про участь у талант-шоу
Козловський розповів про участь у талант-шоу

Обидва проєкти тісно пов’язані з українським продюсером Ігоря Кондратюка, у якого давній конфлікт з зіркою. Понад 10 років триває судова тяганина через порушення Козловським авторських прав. Наразі, чоловік щомісячно виплачує частину коштів продюсеру, зі своєї зарплатні військового.

Тіна Кароль

Поп-діва Тіна Кароль починала з участі у шоу “Караоке на майдані”. Ще у 2005 році, бувши студенткою, вона спробувала свої сили у вокальній битві. Проте, тоді вона була переможеною іншим учасником.

Кароль розповіла про участь у талант-шоу
Кароль розповіла про участь у талант-шоу

Макс Барських

Співак також прийшов на популярне тоді “Караоке на майдані”. В той час виконавець професійно вокалом не займався, а був студентом з профілем дизайн. Пізніше, чоловік спробував себе на “Фабриці зірок”, яку добровільно покинув перед фіналом. На думку Макса, проєкт показував його у поганому світлі. Проте, шоу подарувало йому перший шанувальників, а музична кар’єра пішла в гору.

Барських розповів про участь у талант-шоу
Барських розповів про участь у талант-шоу

MONATIK

Ніні популярний Дмитро, отримав важливий досвід на проєкті “Х-Фактор”. Тоді чоловіка сильно розкритикували судді проєкту. Але не зважаючи на їх слова та відсутність підтримки, чоловік зміг дійти до фіналу та завоювати серця глядачів. Його пісні слухають мільйони, а квитки на концерти розкуповують задовго до виходу артиста на сцену.

MONATIK розповів про участь у талант-шоу
MONATIK розповів про участь у талант-шоу

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.