Камалія покинула Україну та повернулася до чоловіка-мільярдера Захура: усе заради маленьких дочок

Найбагатша співачка України Камалія повідомила про те, що покинула територію України та рушили до своїх дочок-двійнят, які чекають на неї разом з батьком в Лондоні.

Дочки Камалії покинули Київ ще до 24 лютого. Мохаммад Захур не приховував наявності в нього зв’язків, які дозволили йому дізнатися про небезпеку набагато раніше. Якщо українці вагалися та не знали, чи варто покидати Україну, то мільярдер отримав точну інформацію, завдяки якій зміг виїхати разом зі спадкоємцями у безпечне місце.

Він вмовляв свою дружину поїхати з ними, але як з’ясувалося, співачка не захотіла цього робити. Бо вона вирішила залишитися у їхньому київському палаці разом з матір’ю Інною Петрівною та дочекатися на ворога. Тим паче, що у конюшні залишалися її улюбленці, а в будинку продовжував жити персонал.

Камалія повідомила, що вилетіла до Лондону, де на неї чекають дочки

Нарешті вирішили конфлікт? Що між співачкою Камалією та мільярдером Захуром
Камалія повідомила, що вилетіла до Лондону, де на неї чекають дочки

Лише згодом співачка таки погодилася поїхати до Великобританії та пожити під дахом своєї падчерки Тані. Та вже за декілька місяців постійні конфлікти між жінками призвели до того, що співачка захотіла додому, а між нею та чоловіком відбулася неймовірна криза, яка призвела до розлучення. Мільярдер підтримав свою дочку, і це серйозно вплинуло на пару.

У своєму повідомленні Камалія розповіла, що вони продовжують спілкуватися з чоловіком, поважають одне одного та люблять, і все це роблять заради дітей, щоб вони не відчували, що в сім’ї щось не гаразд, але фактично Камалія та Мохаммад не разом.

Зараз зірка часто знаходиться зі своїми дочками у розлуці. Вона важко переносить це, але іншого вибору не залишається. Двійнята відвідують британську школу та з нетерпінням чекають наступної зустрічі з матір’ю, яка готова все кинути та летіти до своїх дівчаток.

Як наприклад, нещодавно Камелія показала, що як раптом полетіла до Лондону. Звичайно, її чекає не тільки довгоочікувана зустріч з Арабеллою та МірабеллоЮ, але й з колишнім чоловіком Мухаммадом.

Нагадуємо, що за мільярдера артистка вишли більше 20 років тому. Пара впродовж 10 років намагалася завагітніти, і врешті-решт змогла народити спадкоємців за допомогою процедури екологічного запліднення.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.