“Все поясню…”: “Холостячка” Мішина разом із 11-річним сином нарешті досягла бажаного і покинула Україну

Актриса Ксенія Мішина зробила 11-річному синові новорічний подарунок та вирушила з ним у відпустку до Тайланду. Добиралися з пересадками дві доби на трьох літаках.

Екс “Холостячка” та актриса Ксенія Мішина так і не змогла знайти “другу половинку” на романтичному шоу і тепер усю свою увагу перемикнула на свою роботу і єдиного сина Платона, якого виховує сама. Вони практично нерозлучні. Мама потурає всім бажанням 11-річного хлопчика. Так напередодні Мішина відвела сина до салону краси, де йому перефарбували волосся у білий колір та прокололи вухо.

Ксенія Мішина похвалилася модним перетворенням 11-річного сина

Але це було не все – за хороші оцінки у школі знаменита мама вирішила зробити спадкоємцю справжній новорічний подарунок та вирушила з ним на відпочинок до Таїланду. Про це Мишина розповіла у “сториз” Instagram.

Дорога була непроста – дві доби з трьома пересадками в різних країнах акторка разом із сином добиралася до місця призначення. Вже коли заселилася до готелю, то вийшла на зв’язок.

Ксенія Мішина разом із 11-річним сином раптово залишила Україну
Ксенія Мішина разом із 11-річним сином раптово залишила Україну

“Все поясню…”,- написала спочатку своїх “сториз” Мишина і почала показувати, як вони добиралися до Таїланду.

Потім запостила кілька фото з шикарної вілли з басейном, де зупинилася, а також розповіла, що няня 11-річного сина з ними не змогла поїхати, оскільки у неї виникли проблеми, тому Ксенія матиме справжній “мамський рілс”.

Ксенія Мішина разом із 11-річним сином раптово залишила Україну
Ксенія Мішина разом із 11-річним сином раптово залишила Україну
Ксенія Мішина разом із 11-річним сином раптово залишила Україну
Ксенія Мішина разом із 11-річним сином раптово залишила Україну

А також відео, де спробувала передати настрій у передчутті відпочинку.

У Мережі тут же з’явилися коментарі:

“Жду вже коментарі людей, що не на часі”, “Та ні жити можна, і відпочивати можна, тільки скромніше, не хизуючись цим”, “Звісно, можна відпочивати, але не виставляти. Вам кумедно? капець”, “Може їй тепер не дихати? Вона не зрадила свою країну, не виїхала з неї, чому вона не може собі дозволити відпочити із сином, якщо є можливість?”,- сперечалися шанувальники актриси.

А що ти скажеш із цього приводу?

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.